Kush ishte familja që u shua bashkë me binjakët 4vjeçarë -dëshmon familjari | Zona Zero Top News
25/11/2021 21:09

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Deklarata e fortë: “Basha me parti të re, Berisha në krye të PD” | Zona Zero Top News
26/11 21:35
Gara e ashpër në Super Ligën e Kosovës, Gjilani me futbollistë shqiptarë | Zona Zero Top News
26/11 20:26
Alarmante! Del varianti më i frikshëm se COVID & Delta, reagon OBSH | Zona Zero Top News
26/11 20:24
Befasuese! ‘Black Friday’ edhe me 100% ulje -e zbulon Stela Sallaku | Zona Zero Top News
26/11 20:23
Historiku ‘Black Friday’ çfarë duhet të dini – stilistja Sallaku | Zona Zero Top News
26/11 20:22
‘Gjërat e çuditshme ndodhin në Shqipëri’ Meçe për ndarjen e kufijve | Zona Zero Top News
26/11 18:43
Berisha non-grata! Meçe nxjerr faktet ‘Ja ku e ke dosjen, provat’ | Zona Zero Top News
26/11 18:41
‘Shqipëria po ndryshon’ Meçe zbërthen logon e PD deri më sot | Zona Zero Top News
26/11 18:40
Deklarata bombë ‘Basha me parti të re, ndërsa Berisha në krye të PD’ | Zona Zero Top News
26/11 18:39
‘Dhuro një biçikletë’ nisma e re në Bashkinë e Tiranës -Ruseti | Zona Zero Top News
26/11 18:29
Pandemia ka ndikuar në rritjen e qirave -flet nënkryetarja Ruseti Zona | Zero Top News
26/11 18:27
Afati kur mbaron gjithë historia e rindërtimeve pas tërmetit | Zona Zero Top News
26/11 18:24
‘Çiftet e reja prioritet për kredi të buta’ Ruseti zbulon kushtet | Zona Zero Top News
26/11 18:23
Frika për lagje favela aty ku shkatërroi tërmeti? Sqaron Ruseti | Zona Zero Top News
26/11 18:20
Pse po vonon rindërtimi pas tërmetit? Përgjigjet nënkryetarja Ruseti | Zona Zero Top News
26/11 18:17
‘Shtëpitë e reja pas tërmetit më të mira se i kishin’ Ruseti | Zona Zero Top News
26/11 18:15
‘900 ton hashash në Lazarat’ Berisha e veprat penale të tij me prova -Meçe | Zona Zero Top News
26/11 17:35
Top News – Provat për Berishën ‘non grata’/ Blinken i kthen përgjigje kongresmenit Zeldin
26/11 17:32
‘Familje që jetojnë në çadra’ pandemia godet rindërtimin pas tërmetit | Zona Zero Top News
26/11 17:17
Afati përfundimtar për rindërtimet pas tërmetit/ Kushtet për kredi të butë | Zona Zero Top News
26/11 17:16