Kush i jep forcë Tan Brahimit për të përballuar humbjen e prindërve – S’e Luan Topi
25/03/2023 19:30

Tan Brahimi rrëfen detaje rrëqethëse nga aksidenti tragjik që i mori jetën prindërve të tij. Pse aktori fajëson veten dhe ku e gjen forcën për të ecur para?!

Dorina Tiko videomesazh për Sonin, kujtimet e bukura nga “Spirit Voice” – S’e Luan Topi
27/05 19:30
Pse Flor Mumajesi postoi puthjen me Sonin krahas Kiarës e Luizit, ç’thotë këngëtarja? –S’e Luan Topi
27/05 19:30
Rikthim me Flori Mumajesin? Soni Malaj sqaron raportin – S’e Luan Topi
27/05 19:30
Befasohet Soni Malaj, përgjigja për puthjen me Flori Mumajesin dhe projektet e reja – S’e Luan Topi
27/05 19:30
A është e dashuruar Soni Malaj?! – S’e Luan Topi
27/05 19:30
Rikthimi i Almedës, Efi zbulon prapaskenat e BBV, Soni Malaj flet për Flor Mumajesin – S’e Luan Topi
27/05 19:30
Nisi karrierën në “Spirit Voice”, Soni Malaj kujton “bëmat” – S’e Luan Topi
27/05 19:30
Brikel Guga surprizon Soni Malajn: E urojmë çdo 1 qershor sepse… – S’e Luan Topi
27/05 19:30
“Vetmia pas BBV”… kush shoqe e ka “braktisur” Efin? – S’e Luan Topi
27/05 19:00
Merr për herë të parë letër nga vëllai/ Efi qan, nuk u beson syve – S’e Luan Topi
27/05 19:00
Sa shpesh i thotë “të dua”? Efi tregon raportin me partnerin – S’e Luan Topi
27/05 19:00
Zhaklina e ka goditur?! Efi zbulon prapaskenën – S’e Luan Topi
27/05 19:00
Raporti me Kiarën dhe Luizin, përplasja me Zhaklinën! Efi përlotet nga letra e vëllait–S’e Luan Topi
27/05 19:00
Nuk është takuar me Luizin e Kiarën, Efi jep arsyen e papritur– S’e Luan Topi
27/05 19:00
Efi: Kam punuar shitëse në furrë buke, kamariere dhe… Jetesa në Greqi– S’e Luan Topi
27/05 19:00
Pasioni për pikturën, Efi zbulon pse zgjodhi profesionin si tatuazhiste – S’e Luan Topi
27/05 19:00
“Dasma, vendim i nxituar”, Efi tregon “troç” mendimin për çiftin Kiara-Luiz – S’e Luan Topi
27/05 19:00
Raporti me Mozzik, Efi zbulon dëshirën për aktrimin – S’e Luan Topi
27/05 18:57
Rrëqeth Almeda: Për babain kërkohej transplant veshke, familjaret e tij nuk e bënë – S’e Luan Topi
27/05 18:54
Tolgahan Sayişman adhuron Tiranën! Almeda: I ka përzemër shqiptarët – S’e Luan Topi
27/05 18:30