Kush gënjen më mirë nga politikanët tanë? – Fiks Fare
02/04/2024 20:30

Vox pope/ Dje dita e 1 Prillit, Dita e Gënjeshtare. Fiksi pyeti qytetarët se kush nga krerët e politiks tonë ti të gënjejë më mirë. Rama, Berisha, Meta apo Basha?

Episodi i plotë – Fiks Fare, 17 Prill 2024
17/04 21:01
Monitorime/ Pastori shpjegon tradhëtin e burrave në moshë – Fiks Fare
17/04 21:00
Dushku i Borshit prej vitesh me tension të ulët, OSSH projekt për linjë të re – Fiks Fare
17/04 20:45
Kafenetë e botës bosh, tek në nga mëngjesi në dark plot – Fiks Fare
17/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 16 Prill 2024
16/04 21:01
Monitorime/ Ilir Meta me tone të larta “SPAK-u torollaku” – Fiks Fare
16/04 21:00
Vazhdon zënia e vendeve bosh të varreve në Durrës, një i vdekur me 3-4 varre – Fiks Fare
16/04 20:45
Po të vijë Meta në pushtet do bëhemi 4 milionë. Po si do shtohet popullsia? – Fiks Fare
16/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 15 Prill 2024
15/04 21:01
Monitorime/ Saljani: Ky shtet përveç se lakuriq, i kanë prerë dhe bi… – Fiks Fare
15/04 21:00
Dentisti i prish dhëmbët, nofullën, harron frezën në rrënjë dhe kërcënon qytetaren – Fiks Fare
15/04 20:45
Rama takim me Makronin, si thoni e gjeti vrimën që kishte merak Berisha? – Fiks Fare
15/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 12 Prill 2024
12/04 21:01
Monitorime/ Gjinekologu tregon si ruhen vezët në -190 gradë – Fiks Fare
12/04 21:00
Agjencia e udhëtimit mashtron qytetarët, u merr lekët i lë pa biletë – Fiks Fare
12/04 20:45
Dhunohej nga burri, Fiksi strehon nënën me 3 fëmijë që endeshin rrugëve – Fiks Fare
12/04 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 11 Prill 2024
11/04 21:01
Monitorime/ Manjani mëson Bardhin si të fitojnë zgjedhjet me drogë – Fiks Fare
11/04 21:00
Guri i Bardhë në Klos, atraksioni turistik me pasuri natyrore të lëna në degradim – Fiks Fare
11/04 20:45
Po të ngrihej shoku Enver nga varri, çfarë do të bënin politikanët tanë? – Fiks Fare
11/04 20:30