Kush frymëzoi personazhin e Betim Spërdhimës? Veleshnja nuk kursen batutat – S’e Luan Topi
10/12/2022 18:49

Një intervistë me shumë humor dhe emocione me aktorin Rezart Veleshnja. Kush është drejtori i gjimnazit që ai imiton dhe si lindi roli i Betim Spërdhimës. Aktori rrëfehet për një dashuri të madhe që ka përjetuar dhe që është i sigurt se nuk do e përjetojë më.

Mevlan Shanaj drithëron studion, sekretet e Isidës, prapaskena e tragjedisë së Tanit – S’e Luan Topi
25/03 19:38
Tani rrëfen detaje rrëqethëse nga aksidenti ku humbi prindërit, ku e gjen forcën – S’e Luan Topi
25/03 19:31
Përlotet Tani, fajëson veten për vdekjen e prindërve në aksident – S’e Luan Topi
25/03 19:30
Amaneti i prindërve të ndjerë, që Tani Brahimi nuk do e shkelë kurrë! – S’e Luan Topi
25/03 19:30
Fëmijët e Tanit mbushin me gëzim studion e S’e Luan Topi – S’e Luan Topi
25/03 19:30
“Më mirë të digjesha vetë”, mes dhimbjes, Tani rrëfen aksidentin ku humbi prindërit – S’e Luan Topi
25/03 19:30
“Zoti na e fali”, motra surprizon me mesazhin e saj Tanin – S’e Luan Topi
25/03 19:30
“Nëse nuk je me Luizin, hyn në Shkodër, por…” – S’e Luan Topi
25/03 19:30
“Portokallia më ndihmoi të fejohem”! Mes batutash, Tani rrëfen njohjen me partneren – S’e Luan Topi
25/03 19:30
Kush i jep forcë Tan Brahimit për të përballuar humbjen e prindërve – S’e Luan Topi
25/03 19:30
Tani komenton nominimin nga Kiara: Kush e di çfarë i ka thënë mendja – S’e Luan Topi
25/03 19:30
Big Brother i rihapi plagën, kujtimi për miken mbush në lot Isida Mollaymerin – S’e Luan Topi
25/03 19:07
“Jam krenare për ty”/ Videomesazhi i së ëmës mbush në lot Isidën – S’e Luan Topi
25/03 19:00
“Bëj punë shtesë për të siguruar të ardhura”, Isida Mollaymeri tregon – S’e Luan Topi
25/03 19:00
“Jam i gjithë yti”/ Ardit Asllani surprizon miken e tij, Isidën – S’e Luan Topi
25/03 19:00
“Shkojmë shpesh te varri i saj”, rrëfimi prekës i Isidës për miken e ndjerë Adela – S’e Luan Topi
25/03 19:00
“Big Brother më kujton Adelën, as Bjordin nuk e pashë”, Isida përlotet – S’e Luan Topi
25/03 19:00
Isida e dashuruar, zbulon planet për dasmë – S’e Luan Topi
25/03 19:00
Rrëfimi i Mevlan Shanajt emocionon studion! Pika e tij e dobët e përlot – S’e Luan Topi
25/03 18:31
“Kam punuar spiker lajmesh”, detaji që nuk dinim për Mjeshtrin e Madh Mevlan Shanaj – S’e Luan Topi
25/03 18:30