Kush është diplomati që kontrolloi ambasadën e Iranit? Gazetari i Top Channel zbulon numrin e diplomatëve të dëbuar
08/09/2022 21:36

Emision politik, çdo të hënë dhe të enjte ora 21:00 në ekranin e Top Channel, nën drejtimin e gazetarit Sokol Balla.

A ishte lëvizja studentore e dirigjuar nga regjimi komunist? – Top Story
09/12 00:32
“Janë krijuar kushtet për revolucion”, Rudina Hajdari: Duhet të vij nga poshtë lar
08/12 22:46
“PD është bërë lëmsh”,Hila: Alibeaj ka mbështetje, por këta se pranojnë
08/12 22:40
Patozi:As Berisha nuk beson te revolucioni, atë e bëjnë të dëshpëruarit
08/12 22:39
“Dështim spektakolar i politikës” Mustafaj e Biberaj e pranojnë: Premtimet ngelën ëndrra…
08/12 22:29
Budina:Saliun dhe Pashkon i refuzuan, për takimin me Ramiz Alinë më zgjodhi Azemi
08/12 22:28
“Ma tha Ramiz Alia”, Hila: Berishën e çoi ai, prandaj u përzgjodh në krye të PD
08/12 22:27
Hila:Komunizmi nuk e justifikoi veten, ra edhe atje ku u krijua
08/12 22:26
Gazetarja ja thotë në sy ish-studentit të ’90:Shokët e tu më rrëfyem prapaskenat
08/12 22:15
Ish-dhjetoristi:Në krye të lëvizjet zgjodhëm komunistët e ndershëm
08/12 22:14
“Fëmijët e mi në rrotat e tankut”, ish-dhjetoristi replikë me vajzën e Azemit: Ta kanë thënë gabim
08/12 22:13
“Komunistët donin të binte regjimi”, Budina: Po të vrisnin 2 veta tmerroheshin të gjithë
08/12 22:06
Budina:Dalin tani si ‘trima pas pilafit’, na tregojnë çduhet të bënim në ’90
08/12 22:05
Si u negociua ndryshimi i sistemit? Gazetarja: Nga vrasja e Çausheskut regjimi u drodh
08/12 22:03
“Po të ishte Azemi, Basha s’hynte në PD”, Patozi ironizoj Hajdarin: As ti s’do ishe aty
08/12 21:44
” I fus thikën fëmijëve të mi dhe juve nuk ju tradhëtoj”, Hajdari: Ky premtim bomb trondi studentët
08/12 21:43
Me zë të dridhur e bija e Azem Hajdarit: Vinte nga një familje e thjeshtë, u bë hero brenda natës
08/12 21:42
“Atëherë shpëtuam nga diktatura”,Patozi: Fatkeqsisht sot jemi në autokraci
08/12 21:36
Grida Duma: A ishte lëvizja studentore në vitin ’90 e pilotuar nga regjimi?
08/12 21:28
Kush e goditi Berishën, ditën që liderët e BE erdhën në Tiranë?-Top Story
07/12 00:01