Kush eliminohet nesër mbrëma nga BBV?/ Wake Up
03/02/2023 09:36

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

“Sulmi në Top Channel, plumbi që qëlloi rojen nuk ka qenë rikoshet”/ Wake Up
29/03 09:42
E ndjeni veten të sigurtë në të përditshmen tuaj?/ Wake Up
29/03 09:34
Sulmi me 6 viktima. A ka dështuar Amerika me fëmijet në shkolla?/ Wake Up
28/03 11:13
Anila Hoxha: Ngjarja e Top Channel duhet zbardhur për këdo që jeton në Shqipëri/ Wake Up
28/03 11:06
Rama: Top Channel media me akte kurajoze dhe të dokumentuara/ Wake Up
28/03 11:03
Anila Hoxha: Në mesnatën e ngjarjes angazhim total, presim emrat e autorëve/ Wake Up
28/03 10:58
Anila Hoxha: Targa e automjetit që sulmoi Top Channel e vjedhur në dhjetor të 2022/ Wake Up
28/03 10:58
Anila Hoxha: Për sulmin terrorist të Top Channel janë derdhur shumë lekë/ Wake Up
28/03 10:42
Anila Hoxha: Në 24 vite kam raportuar shumë ngjarje, por sulmi i Top Channel terrorist/ Wake Up
28/03 10:41
Anila Hoxha: Dëshmitarja e parë i ofroi ndihmë të ndjerit Pal Kola në Top Channel/ Wake Up
28/03 10:41
“Ish-dhëndri i Pal Kolës, nuk është i dyshuar për sulmin ndaj Top Channel”/ Wake Up
28/03 10:37
Albin Kurti: Erdha në Tiranë për të informuar mbi marrëveshjen me Serbinë/ Wake Up
28/03 10:10
Albin Kurti: Kur do të ketë një marrëveshje përfundimtare me Serbinë/ Wake Up
28/03 10:10
Albin Kurti: Në qershor mbledhje e dy qeverive Shqipëri-Kosovë/ Wake Up
28/03 10:09
Albin Kurti: Beogradi në 4 vite ka tentuar të ulet në 4 karrige…/ Wake Up
28/03 10:08
Albin Kurti: Ka vetëm njohje defacto mes Kosovës dhe Sebisë, boll me privilegje/ Wake Up
28/03 10:08
Albin Kurti: Nga 1 janari 2024 Kosova liberalizon vizat/ Wake Up
28/03 10:05
Albin Kurti: Çfarë realizova në 2 vite qeverisje të Kosovës/ Wake Up
28/03 10:05
Lorenci: Olta më ha bukën, s’ka anë njerëzore/ Wake Up
28/03 09:47
Olta-Qetsorit: Kristi është djalë shumë i ndyrë/ Wake Up
28/03 09:46