Kush e prishi marrëveshjen e 5 Qershorit? Spiropali dhe Bushati me vështrime të ndryshme
24/09/2020 21:45

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Bushati: Të thuash që Topalli po bën lojën e Ramës, është e tepërt
26/10 23:02
“Kam dashur të vrasë Rexhep Mejdanin”, Murrizi si asnjëherë tjetër me akuza dhe të pathëna politike
26/10 23:02
“Pas emisionit të ftoj të shohësh sa të hollë e kam zërin”, përplasen fortë Kola dhe Murrizi
26/10 23:01
Patozi: Brenda Opozitës së Bashkuar më gjykojnë ata që ishin të ftuar në dasmën e Ramës
26/10 22:45
Deklarata e fortë e Patozit: Janë 2-3 persona brenda PD-së që po mbledhin firma për parti të reja
26/10 22:38
Rudina Hajdari thotë se ka studime serioze për njerëzit e pakënaqur, replikon me Gjekmarkajn
26/10 22:28
Patozi bën përgjegjës Bashën për përçarjen e PD, e quan lidership të kompromentuar
26/10 22:10
Vehap Kola i përmend Myslym Murrizit parashikimin e Veliajt për krijimin e 5 partive të reja, batutat
26/10 22:09
Murrizi provokon Gjekmarkajn për “spiunet”, shpërthen analisti: S’ka bir k****
26/10 22:03
Myslym Murrizi: Në 97-tën mora kallashin që të ruaja Berishën nga Arben Imami
26/10 22:02
“Andi vjen si kalama blloku”, Bushati-Murrizit s’të heq asnjë presje deri tani
26/10 22:01
Gjekmarkaj: Partitë e reja ndihmojnë pushtetin, Murrizi i kthehet ashpër, debati i plotë
26/10 21:52
Lleshaj: Duhet bërë kujdes me emrat, pjesëtarët e ISIS që janë në kamp marrin informacione
26/10 21:51
Pse nuk u kthye Eva Dumani? Lleshaj flet për vështirësitë dhe indoktrinim të thellë
26/10 21:51
Cila është faza e dytë e riatdhesimit? Lleshaj: Duhet t’i heqim këta fëmijë nga duart e terrorit
26/10 21:51
Lleshaj tregon prapaskenat e riatdhesimit nga Al Hol të gruas dhe 4 fëmijëve
26/10 21:50
Open – “Nënshtetësitë e dhëna nga Meta”, Gjekmarkaj,Abilekaj përplasen me Bolinon dhe Alket Hysenin
23/10 03:54
Video virale, ‘Kryemadhi do ta skuq Ramën në tigan’- batutat e panelit në Open
23/10 00:08
Basha apo Rama? Spahiu: Politikanët në Shqipëri nuk largohen pa ndërruar jetë
23/10 00:04
Kreshnik Spahiu numëron të gjitha arsyet se përse PD e ka të vështirë të fitojë në 25 Prill
23/10 00:03