Kurtin tentojnë ta VRASIN/ Taravari: Paralajmërimi të shqyrtohet, roli i tij pozitiv.. | Breaking
12/02/2024 15:15

Arben Taravari i ftuar në Breaking diskuton në lidhje me zhvillimet në Maqedoninë e Veriut. "Breaking me Xhoi Malësia", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Civilë me kapuç tërheqin ZVARRË Protestuesit/ Politikani: Pengmarrës! SKANDAL i Ramës | Breaking
21/02 11:02
Sali Berishën e arrestoi Rama/ Gjata: Ja pse Kryemadhi BRAKTISI protestën e opozitës | Breaking
21/02 11:02
Lulzim Basha shpallet Non Grata?! SHPËRTHEN politikani: S’ka ftesë për Bashën | Breaking
21/02 10:48
“Çfarë proteste masive thoni ju?” REBELOHET gazetari: Ishte një karikaturë | Breaking
21/02 10:22
“As 2000 veta nuk ishin në protestë”/ Ilir Yzeiri hedh poshtë protestën e PD…? | Breaking
21/02 10:21
“Amerika nuk e LLOGARIT fare Lulzim Bashën/ Gazetari: Basha bën LOJËN e Berishës/ FAKTET | Breaking
21/02 10:20
Amerika po përkëdhel Serbinë, ja PROVAT që dinari serb financon grupet terroriste | Breaking
21/02 10:05
Europa e ka FRIKË Serbinë, ja çfarë bën për ta “hequr qafe”…shokon avokati | Breaking
21/02 10:05
Kurti drejt Dorëheqjes, avokati: Serbia provokon sërish Kosovën, ja pse sulmohet.. | Breaking
21/02 10:04
Forcat Serbe “GLLABËROJNË” kufirin me Kosovën! Nisin tensionet? Miliarda euro për sistem antiraketor
21/02 10:01
I PËRLOTUR sjell vargjet e Naim Frashërit/ Aktori Malkaj, në protestēn e opozitës | Breaking
20/02 22:52
Mbyllet protesta/ Gazetarja jep detajet nga bulevardi: Largohen Bardhi, Noka e Boçi | Breaking
20/02 22:49
Çfarë la pas protesta e opozitës në BULEVARD? Largohen protestuesit | Breaking Top News
20/02 22:47
PLAS në shesh, BERISHA mbyll fjalimin me flakadanë e MOLOTOV | Breaking Top News
20/02 22:45
Protesta e opozitës/ Çfarë ndodhi përballë kryeministrisë? Tensionohet situata | Breaking
20/02 22:43
O SOT, O KURRË/ Protesta e opozitës së bashkuar kundër qeverisjes Rama | Breaking
20/02 22:40
PLAS te Kryeministria/ Flakë dhe lëndë shpërthyese drejt policisë, agravon situata | Breaking
20/02 22:36
Berisha krahason Ramën me Enver Hoxhën/ Sot kemi shtatoren e gjallë të diktatorit Rama | Breaking
20/02 22:31
‘Ta harrojë Rama se do fitojë më zgjedhje’, Berisha: Do luftojmë sepse e duam Shqipërinë tonë
20/02 22:29
BERISHA: Jam halli më i madh i Ramës, Vuçiç, Soros dhe mafias ndërkombëtare ndaj… | Breaking
20/02 22:22