Kunatat Beti-Dalina,vihen në siklet nga pyetjet provokuese dhe Olsi Bylyku imiton partneren-Goca&Gra
25/05/2022 22:30

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Debati për Fifin, Dalina Buzi ballafaqohet LIVE me Zhaklin Lekatarin- Goca & Gra
29/06 22:15
“Burri të bëhet si vëlla”, Dalina nxjerr zbuluar Arminën, plasin të qeshurat!- Goca & Gra
29/06 22:00
Nga rikthimi te ish-i tek si e kapi “mat”, Kiara Tito në pyetësorin pikant!- Goca & Gra
29/06 22:00
A mund ta quash ish-in vëlla? Rita, Armina, Dalina & Kiara ndajnë eksperiencat e tyre- Goca & Gra
29/06 22:00
Kiara Tito ka dy fjalë LIVE për ish- të dashurin!- Goca & Gra
29/06 22:00
Kiara Tito flet troç: Me ish- të dashurin tentova të ishim shokë, por ai…- Goca & Gra
29/06 22:00
Dafina e quajti Ledrin “vëlla”, Kiara Tito: S’jam dakord!- Goca & Gra
29/06 22:00
Kiara Tito zbulon numrin e të dashurve që ka pasur!- Goca & Gra
29/06 22:00
“Dyshova për shtatzëni, por s’isha gati!”, Dalina bën deklaratën e fortë- Goca & Gra
29/06 21:30
“Besoj tek virgjëria”, Armina Mevlani debaton me Zhaklin Lekatarin- Goca & Gra
29/06 21:30
“Me trupin bëj ç’të dua”, vajzat debatojnë mbi abortin- Goca & Gra
29/06 21:30
Në një lidhje me Mozzik? Kiara Tito tregon të fshehtat e fotove në Kosovë!- Goca & Gra
29/06 21:30
“Më quajte objekt seksi, kujdes!” Dalina Buzi ia thotë në sy Zhaklin Lekatarit- Goca & Gra
29/06 21:30
Për të qenë partneri i Kiara Titos duhet të plotësoni këtë kusht!- Goca & Gra
29/06 21:30
Zhaklina Lekatari përballet në studio me Dalina Buzin! – Goca & Gra
29/06 21:30
Raporti i Aurela Gaçes me vjehrrën & Monika Lubonja flet për lidhjet pas divorcit- Goca & Gra
22/06 22:15
Gjithë kohës me burrin, s’ta sjell në majë të hundës? Aurela Gaçe bën reagimin epik!-Goca & Gra
22/06 22:00
Nëse Skerdi flet me një tjetër & i kërkon fëmijë, si do t’i përgjigjej Aurela?- Goca & Gra
22/06 22:00
Aurela Gaçe preket kur flet për të atin: “Jam vajza e babit!”- Goca & Gra
22/06 22:00
Aurela Gaçe shkrin së qeshuri vajzat, në një sfidë për bashkëshortin dhe vjehrrën!- Goca & Gra
22/06 22:00