“Kujt i hyj në punë unë 46 vjeç”, batutat e Kryemadhit për moshën dhe të fshehtat për Ramën
21/05/2020 23:15

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Kreshnik Spahiu: Nëqoftëse ndryshohet Kushtetuta dhe hapen listat, PS del force e parë
13/07 22:26
Marrëveshja e 5 Qershorit nuk është prishur, Spahiu: Rama po teston faktorin ndërkombëtare
13/07 22:24
“Ku shkojnë këta për të mbështetur Ramën”, batuta dhe replika mes Bolinos, Sejaminit dhe Bushatit
13/07 21:58
Sharlatane, kanë votuar si letra higjenike të Ramës. Bushati shpërthen ndaj deputeteve të Opozitës
13/07 21:56
Shabani i nxjerr “sekretin” Bashës: Na premtoi lista të hapura, ja çfarë na tha tjetër
13/07 21:51
Abilekaj: Rama ka prishur rregullat e lojës, nuk është problemi i opozitës dhe Bashës
13/07 21:50
Shabani: Marrëveshja e 5 Qershorit është rrëzuar por në Parlament do të votohet
13/07 21:46
Bolino: Nëse hapen listat, hiqen koalicionet parazgjedhore
13/07 21:44
A është prishur marrëveshja politike e 5 Qershorit? Abilekaj dhe Bushati thonë Po
13/07 21:43
Open- “Vetëflijimi i familjes Josifi”- flasin Redi Shehu, Akil Pano, Iris Luarasi, Neli Demi
10/07 03:25
A ekziston koronavirusi? Edmond Mara: Mendoja pse nuk më zë mua por ishte një Ferr
10/07 01:26
U shërua nga koronavirus, Mara tregon peripecitë disa ditore me 127-tën, dhe mjekët e urgjencës
10/07 01:24
Gjermeni: Situata në Infektiv është shumë e rëndë, Alimehmeti: Nuk treguam kujdes
10/07 00:25
Çfarë ndodh në Infektiv? Infektologia Gjermeni: Na ndodh të përlotemi për pacientet
10/07 00:23
Mjeku në Parma: Shifrat në Shqipëri po më kujtojnë Italinë, ilaçi më i mirë është parandalimi
10/07 00:20
Kërkesa e mjekut Shpëtim Baçi: Duhen ndaluar mbrëmjet e maturës dhe dasmat
10/07 00:18
Pastori Pano: Shpirti është i pavdekshëm, nga trupi do ndahemi një herë e përgjithmonë
10/07 00:16
Nuk ushqehej që nga Viti i Ri, Mjeku psikiatër Demi: 52 vjeçarja të ushqehet në mënyrë të detyrueshme
09/07 23:09
Iris Luarasi: Mendimi kritik është i domosdoshëm në shkolla, diskutime mes të ftuarve
09/07 23:06
Fotografia dhe piktura e babait te vetëvrarë, Andi Bora nxjerr të tjera materiale nga familja Josifi
09/07 23:02