Kujdesss! Shenjat si të dallosh kartëmonedhën fake nga origjinali
16/06/2021 19:04
Ftesë në 5, Dolli me këngë e të qeshura për suksesin e “Ftesë në 5”, 16 Korrik 2021, Pjesa 3
16/07 18:00
Gallatë pas disa gotave alkool, përpjekje me këmbë e me duar për të fituar këtë sfidë
16/07 17:45
Bieta është gjithnjë në anën e vjehrrës, aq më tepër kur bëhet fjalë për këtë temë
16/07 17:45
“Hidhu nga atje lart”, Alket Islami sfidon Rovena Dilon. A ia doli?
16/07 17:30
Ftesë në 5, Artistët “gozhdojnë” turistët: Nuk keni parë gjë akoma, 16 Korrik 2021, Pjesa 2
16/07 17:30
“Vetëm 120 min dhe jo më shumë”, Rovena & Eraldo i këndojnë Komitetit të Ekspertëve
16/07 17:30
Ftesë në 5, Hajde gëzuar! Nis festa mes miqsh & urimesh në studio, 16 Korrik 2021, Pjesa 1
16/07 17:15
Plas syri i keq në puntatën e fundit, ja ç’ ndodhi në studio
16/07 17:15
Mirë Bietën e dinim, por edhe gazetari i njohur është çam?? Prezantimi “epik” mes tyre
16/07 17:15
Ftesë në 5, Ters vs në qiellin e 7, rrëfehen Ivat, Senera, Klodi & Elisabeta, 15 Korrik 2021,Pjesa 3
15/07 18:00
“Makina e Albanit ngeli në mes të rrugës”, Bieta rrëfen aventurën në mes të natës
15/07 18:00
“Piva aq shumë sa u bëra për serum”, dr. Senera rrëfen natën e çmendur në Dhërmi
15/07 17:45
“Tani mund të deh një burrë”, Iva Tiço eksperte për të mos u dehur: Ja sekreti im!
15/07 17:45
“Në 20 vite kam shkuar vetëm 2 herë në plazh”, e ftuara “shokon” studion
15/07 17:45
Ftesë në 5, Dehje me raki vs ”dehje” me çaj, aventurat e vajzave në pushime, 15 Korrik 2021, Pjesa 2
15/07 17:45
“Vesha bokset e burrit se kisha harruar të brendshmet”, e ftuara shkrin gazit studion
15/07 17:15
Ftesë në 5, Kë të marr e kë të lë? Hallet më të mëdha të vajzave këtë verë, 15 Korrik, Pjesa 1
15/07 17:15
“Ato pjeshkat janë veshur mirë”, Klod Shala “i nxjerr të palarat” Ivës dhe Eraldo Rexhos
15/07 17:15
“S’dinin a ishim gjallë a vdekur”, djali që ngjiti malin me motorr: Shpëtuam për një fije!
14/07 19:00
Ngjitën malin me motorr, djali nga Suhareka tregon shpejtësinë maksimale
14/07 19:00