Kujdes! Ja si bini pre e skemave të mashtrimeve online -Flet Civici | Zona Zero Top News
02/12/2021 19:06

I ftuar : Adrian Civici "Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Ja si kalon droga nga Kolumbia në Evropë -Flet ish kreu Inteligjencës në Ekuador |Zona Zero Top News
25/01 18:12
Droga në Ekuador! Ish kreu Inteligjencës: Portet pjesë e krimit të organizuar | Zona Zero Top News
25/01 18:10
Mafia shqiptare në Ekuador! Ish kreu Inteligjencës një këshillë për qeverinë | Zona Zero Top News
25/01 18:09
Vrasja e Ergys Dashit në Ekuador! Ish kreu i Inteligjencës flet për krimin | Zona Zero Top News
25/01 18:01
Shqiptari që drejtonte organizatën e drogës nga burgu në Ekuador -Mario Pazmino |Zona Zero Top News
25/01 18:00
Vrasja e shqiptarit në Ekuador! Flet ish-kreu i Inteligjencës Mario Pazmino | Zona Zero Top News
25/01 17:44
PD koalicion me LSI për zgjedhjet e pjesshme? Deromemaj i hapur për… | Zona Zero Top News
25/01 17:41
Deromemaj: Meta duhet larg interesave politike, çdo president… | Zona Zero Top News
25/01 17:37
Bardhi i kundërvihet Metës! Deromemaj: S’ka punë tjetër… | Zona Zero Top News
25/01 17:33
Deromemaj ‘thumb’ Bashës: Betejën e kemi me Ramën dhe ata që e mbështesin | Zona Zero Top News
25/01 17:29
Deromemaj zbulon mënyrën si do të kandidojë Komisioni i Rithemelimit në 6 Mars | Zona Zero Top News
25/01 17:26
Exclusive! Ish-Kreu i Inteligjencës: E vërteta e grupeve shqiptare në Ekuador | Zona Zero Top News
25/01 17:21
Deromemaj zbulon detaje rreth kandidatëve të Rithemelimit për zgjedhjet 6 Mars | Zona Zero Top News
25/01 17:17
Deromemaj: Në fund të zgjedhjeve demokratët do jenë bashkë, jo të ndarë | Zona Zero Top News
25/01 17:06
Basha dhe Berisha do bashkojnë votat në 6 Mars? Ja çfarë zbulon Deromemaj | Zona Zero Top News
25/01 17:04
Kush ka mbledhur më shumë anëtarë Berisha apo Basha? Flet Deromemaj | Zona Zero Top News
25/01 16:55
Zgjedhjet e pjesshme! Deromemaj: Janë ndarë grupet e punës në bazë… | Zona Zero Top News
25/01 16:53
Pa Berishën dhe pa Bashën/ Poli i tretë brenda PD! Parashiki për 6 Marsin… | Zona Zero Top News
24/01 23:51
Derbi i Kryeqytetit, Tirana pa ‘Fanatics’ ndaj Dinamos -Komenton Nallbani | Zona Zero Top News
24/01 21:15
‘Basha na doli kockë e fortë’ Albi Xhunga komenton betejën në PD | Zona Zero Top News
24/01 21:04