Kryegjyshi Botëror takon Konsullin e Shqipërisë në Liban, Ghorayeb: Do nxjerrim shqiptarët nga kampi
17/11/2020 17:09

Kryegjyshi Botëror, Haxhi Dede Edmond Brahimaj , priti në Selinë e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane , Konsullin e Shqipërisë në Liban , Marc Ghorayeb.

Me pasoja pas covid/ Virusi prek sistemin nervor! Të shëruarit po shfaqin problem
25/01 15:39
Atentat për pazare droge/ Durrës, 38-vjeçari me dy emra u qëllua me kallashnikov
25/01 15:37
Lëpusha, pika turistike që po izolohet nga dëbora dhe mungesa e energjisë elektrike
25/01 15:29
Top News – Mazi-konferenca në qershor/ Këshilla e kryenegociatorit-flisnin nën një zë
25/01 15:24
Rrëshqitja e pallatit në Gjirokastër/ Banorët në rrezik prej tre vitesh sa herë bie shi
25/01 15:22
Elbasan, Uji hyn në banesa/ Probleme nga reshjet gjatë natës
25/01 15:13
Përmbytje në Shijak/ Del nga shtrati lumi Erzen, mbulon tokat dhe hyn në banesa
25/01 15:08
Përmbytje në Shkodër, Dajç dhe Obot, shumë banesa në ujë. KESH shton shkarkimet
25/01 15:06
Top News – Vlorë, gjendet një gomone në det/ Dyshohet se përdorej për trafik klandestinësh
25/01 14:58
Top News – 7 lloje problemesh me lëkurën/ Pasojat e koronavirusit edhe dy muaj më pas
25/01 14:57
Top News – Prishja e pazareve të drogës/ Dyshohet si shkaku i vrasjes së 38 vjeçarit Edmir Begu
25/01 14:57
Top News – Hetimi për biznesmenin e zhdukur/ Mediat italiane fajësojnë policinë shqiptare
25/01 14:57
Gomonia në Vlorë mund të jetë përdorur për trafikimin e sirianëve/ Policia jep detajet
25/01 14:41
Top News – Korrupsion me ndërtimet pa leje/ Zyrtarët e IKMT merrnin 1-3 mijë euro
25/01 14:35
Trajneri i vojejbollit i Tiranës, Ardian Gorenca, vlerësohet me Medaljen e Mirënjohjes
25/01 14:33
Thyerje e masave anticovid/ 1231 qytetarë të gjobitur, 1 mln lekë administratorit të biznesit
25/01 14:24
Mbi 55 mijë teste të shpejta, Manastirliu në “Qytet Studenti”: Vaksina nëpërmjet COVAX, në Shkurt
25/01 13:29
Top News – Lumi Ishëm del nga shtrati/ Përmbyten disa fshatra në Fushë-Krujë
25/01 13:19
Top News – Reshjet, rikthehen përmbytjet në Shkodër/ Përmbytjet në Elbasan, dy zona pa energji
25/01 13:19
Top News – Probleme pa fund me rrugët e ‘Salillarit’/Aksi Vlorë-Orikum vazhdon të ketë shkarje rruge
25/01 13:19