KRIZA në PD/ Çfarë pritet të ndodhë? Klevis Balliu zbardh ‘prapaskenat’ e demokratëve | Breaking
19/09/2023 11:44

Klevis Balliu, Aleksandër Çipa të ftuar në Breaking diskutojnë në lidhje me zhvillimet politike në PD. "Breaking me Fiori Dardha", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Ahmetaj në kërkim ndërkombëtar/ Eksperti i sigurisë: Ai duhet t’i flasë drejtësisë |Breaking TopNews
26/09 20:03
‘BE të mendohet mirë për DIALOGUN’/ Qalaj: Reagimet e fuqive të mëdha janë… | Breaking Top News
26/09 20:00
Kush FSHIHET pas sulmit serb? Deputeti i PDK-së: Sherbimet Sekrete Serbe kanë… | Breaking Top News
26/09 19:59
‘U vra ‘nën hundën’ e policëve’/ Softa zbërthen vrasjen MAFIOZE në Rreshen | Breaking Top News
26/09 19:57
Serbia ‘ZOT’ i Ballkanit?! Danaj: Escobar dhe Lajçak kanë interesin e tyre | Breaking Top News
26/09 19:45
Deputeti i PDK-së plas deklaratën: KFOR ka FRENUAR policinë në kufij… | Breaking Top News
26/09 19:44
Pse ndërkombëtarët nuk e lejuan UÇK-në në veri? Danaj:Shqipëria nuk duhet të neglizhojë… |Breaking
26/09 19:37
‘ZGJOHEN’ bandat në Rrëshen/ Kush janë personat e MASKUAR që vranë Martin Markun?! | Breaking
26/09 19:34
Atentat MAFIOZ në Rrëshen, 1 i vdekur 3 të plagosur/ Gazetarja zbardh detajet | Breaking Top News
26/09 19:24
KFOR ‘mbylli sytë’ për incidentet e mëparshme! Deputeti i PDK-së ngre AKUZAT | Breaking Top News
26/09 19:22
SHBA po TESTON Serbinë/ Hoti: Qëndrimi i saj drejt Kosovës s’ka ndryshuar | Breaking Top News
26/09 18:43
Serbia po pret momentin për të ‘GODITUR’ sërish Kosovën/ Deklarata e fortë e Imerit | Breaking
26/09 18:42
Kufinjtë e ‘brishtë’ të Kosovës/ Çfarë po bën Shqipëria për të mbrojtur ‘VËLLAIN E VOGËL’ | Breaking
26/09 18:41
BE s’e ka marrë seriozisht Kosovën/ Danaj: Duhet ta ndalojnë këtë ‘VATËR LUFTE’ | Breaking Top News
26/09 18:37
Tensionet në veri/ Imeri: Nëse Serbia nuk ‘GODITET’ do provokojë sërish! | Breaking Top News
26/09 18:35
‘Mijëra municione dhe arsenal ushtrie’/ Imeri: Kjo tregon që sulmi ka ardhur nga Beogradi | Breaking
26/09 18:33
“Vjen era TRADHTI”/ Rama ‘SHKEL me KËMBË’ Vuçiç?! Reagimet BOMBË | Breaking Top News
26/09 17:53
‘S’ka më DIALOG’/ Eksperti: Ndikimi rus dhe aksioni terrorist serb do.. | Breaking Top News
26/09 17:43
S*ks në zyrat e Bashkisë! REVOLTOHET Dash Sula: Ça do më ky popull…? | Breaking Top News
26/09 17:00
50 milionë viktima?! A do mbyllemi nga një tjetër pandemi? Ekspertët japin ALARMIN | Breaking
26/09 16:41