Kosta Kamberi: Ja si e kam takuar dajën pas 50 vitesh prej komunizmit “E Diell” 25 Korrik 2021
25/07/2021 17:29

Rubrika: Edi Manushi I ftuar: Kosta Kamberi

E zbulon Bledin Mane: Ja ku do shkojë të strehoet Adriatik Llalla E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Teoria e Alfred Cakos: Soros do shkatërrimin e gjuhës shqipe, ja plani i tij… E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Milaim Zeka: E shof Sorosin ndryshe, ai nuk është armik i shqiptarëve E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Hashim Thaci viktimë e një sherri mes Trump dhe Kabalës, ja teoria e Alfred Cakos E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Rama takon Kissinger, Alfred Cako: Ai ka bërë 2 vrasje të mëdha E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Bledi Mane: Soros është “kopil” financiar, po bën rolin e Robin Hood E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Episodi i plotë: E Diell 26 Shtator Entainment Show
26/09 19:30
Alfred Cako tregon kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Llalla në tren, Alfred Cako:Ky është kërcënim, emisioni mbyllet me sherr E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
E zbulon Alfred Cako: Sali Berisha po lëshon mesazhe të fshehta në Amerikë E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
Ina Kollçaku: Edi Rama shumë i përulur në takimet e tij në Amerikë E Diell 26/09/2021
26/09 19:30
E papritur/ Çfarë i tha Bledi Mane Elhaida Danit që ngeli pa fjalë? E Diell 26/09/2021
26/09 18:31
Soros, Llalla dhe paratë e shqiptarëve. A.Cako, B.Mane, I.Kollcaku dhe M.Zeka E Diell 26/09/2021
26/09 18:30
Elhaida Dani – Jam betu E Diell 26/09/2021
26/09 18:30
Elhaida Dani në dietë, a vazhdon buka të jetë pjesë e menusë së saj? E Diell 26/09/2021
26/09 18:30
Elhaida Dani – Amore E Diell 26/09/2021
26/09 18:30
Elhada Dani: Si i bëra bashkë Kledi Bahitin, Elgit Dodën & Alban Kondin E Diell 26/09/2021
26/09 18:29
Elhaida Dani – Kënga jonë E Diell 26/09/2021
26/09 18:29
Elhaida Dani – Hajmali E Diell 26/09/2021
26/09 18:28
Nëse ndihesh e kërcënuar nga unë,nuk të llogaris më. E Diell 26/09/2021
26/09 17:50