Kosovë-Serbi. Bandat, zgjedhjet, pluralizmi. Pse po protestohet në perëndim – E Diell 19 mars 2023
19/03/2023 19:30

Moderator: Edi Manushi Autor: Glenti Nallbani Paneli: Alfred Cako, Milaim Zeka, Vlerë Gjakova, Bledi Mane Pershkrimi: “Rrethi Katror” rubrika që analizon temat e aktualitetit në një spektër tjetër. Të pathënat dhe prapaskenat e ngjarjeve në botë. Këtë javë do të diskutohet rreth raportit Kosovë – Serbi si edhe rreth situatës së zgjedhjeve ne Shqipëri. Si ndikojnë bandat e mafias në zgjedhje dhe sa e lidhur është politika me to?

Mato Lale: Ronela Hajati duhet të bëjë këngë më komerçiale – E Diell 28.05.2023
28/05 14:50
Zhaklina Gjolla: Ja kush e tradhëtoi Luizin! Butrint Imeri thumbon Kiara Titon! E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Sherri i bujshëm me Noizyn, Mato Lale bën deklaratën bombë: Ky emër për mua… E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Nuk shqipton dot shkronjën “RR”, Mato Lale ka një përgjigje për kritikuesit.E Diell 28.05.2023
28/05 14:49
Dasma e Nitës dhe Shpatit, fantazia seksuale për Bledin dhe flirti me ish-konkurrentet e Për’puthen
28/05 14:26
Buzë më buzë, loja më argëtuese që keni parë ndonjëherë!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Nita dhe Shpati realizojnë klipin romantik!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Bledi ëndërron të fusë Nitën në shtrat, por Kristi hyn në mes!E Diell 28.05.2023
28/05 14:25
Pas njohjes në BBV, Shpati dhe Dea Mishel martohen!E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Loja me pantomime, cila skuadër do të fitojë?E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Nita Latifi zbulon mesazhet agresive dhe ofenduese nga Zhaklin Lekatari.E Diell 28.05.2023
28/05 14:24
Pas BBV, lindin shkëndija mes Nitës dhe Shpatit, dyshja zbulon të vërtetën.E Diell 28.05.2023
28/05 14:23
Nita nxjerr keq Dea Mishel:Ka gënjyer për fëmijët jetimë.E Diell 28.05.2023
28/05 14:23
Nuk ndiqen në Instagram, Shpati kërkon takim sqarues modeles së famshme!E Diell 28.05.2023
28/05 14:23
Ronaldo dhe Bledi e vunë në shënjestër, Nita Latifi përgjigjet për herë të parë.E Diell 28.05.2023
28/05 14:22
Kam pasur fantazi seksuale me Bledin, Shpati shokon me deklaratën e tij.E Diell 28.05.2023
28/05 14:22
Cili këngëtar i showbiz-it ka ngacmuar Nita Latifin? E Diell 28.05.2023
28/05 14:21
U njohën në BBV, Nita Latifi dhe Shpati martohen.E Diell 28.05.2023
28/05 14:21
Shpati flirton me Edën e Për’puthen, ajo e refuzon: Jam e lidhur.E Diell 28.05.2023
28/05 14:20
Pas memeve që qarkulluan në rrjet, Nita përballet për herë të parë me Bledin dhe Ronaldon! -E Diell
28/05 13:43