Kompozitori Gjoshi qan në modesti dhe rrëfen pengun me djalin e Adem Jasharit – S’e Luan Topi
11/11/2023 19:01

Debati për autorësinë e këngës “Mora fjalë”, që është shndërruar në himnin e dytë të shqiptarëve. Këngëtarja Shkurte Fejza dhe autori Naim Gjoshi “përballet” në studion e S’e Luan Topi. Performanca që ngriti në këmbë studion.

Françeska shtatzënë? Bashkëshorti surprizë në studio/ Beteja për jetën e Bujar Qamilit-S’e Luan Topi
15/06 19:32
Kemi dasmë! Nga fustani te data, Françeska tregon ekskluzivisht detajet – S’e Luan Topi
15/06 19:31
Letra që përloti Françeskën në studio! “Mami nuk e ka ditur për buliminë”… – S’e Luan Topi
15/06 19:30
Veshja e finales mbi 100.000€! Françeska zbulon ku i gjen lekët… – S’e Luan Topi
15/06 19:30
“Më mbyllnin në banjo”, dhimbja e Françeskës nga bullizmi! – S’e Luan Topi
15/06 19:30
Françeska Murati rrëfen periudhën e errët kur vuante nga disleksia… – S’e Luan Topi
15/06 19:30
“S’do të tradhtoj as me Dorinën”, Ergysi surprizon Françeskën në studio… – S’e Luan Topi
15/06 19:30
Bujar Qamili loton, momenti më i vështirë i jetës: Jam borxhli… – S’e Luan Topi
15/06 19:02
“Ditët në koma”, Bujar Qamili rrëfen betejën për jetën, përlotet Erjona Rusi – S’e Luan Topi
15/06 19:01
E trishtë! Bujar Qamili zbulon kush i shpëtoi jetën nga qëndrimi në koma… – S’e Luan Topi
15/06 19:00
Gruaja, xheloze për Eli Farën? Ja ç’thotë Bujar Qamili – S’e Luan Topi
15/06 19:00
Jul Deda nuk fitoi BBV, por Bujar Qamili habit me deklaratën shkodrane… – S’e Luan Topi
15/06 19:00
Nga puna në fabrikë te koncertet në 4 kontinente! Rrëfehet Bujar Qamili – S’e Luan Topi
15/06 18:31
“Puna te fabrika e cigareve, më merrej fryma”, si nisi karriera e Bujar Qamilit… – S’e Luan Topi
15/06 18:30
Waw! “1100 bileta avioni”, Bujar Qamili zbulon pasionin e tij të pazakontë… – S’e Luan Topi
15/06 18:30
Meridiani dridhet teksa rrëfen dhimbjen që s’kalon dot/ Planet për fëmijë – S’e Luan Topi
08/06 20:05
Dhimbja e Ina Gjonçit! Lotët mbërthejnë Meridian Ramçajn, sherri me Rudinën – S’e Luan Topi
08/06 19:16
E vërteta e sherrit me Rudina Denmbacajn! Meridiani: S’jemi më… – S’e Luan Topi
08/06 19:15
Mbyllja e lidhjes 17-vjeçare, Meridiani zbulon ekskluzivisht dashurinë e re – S’e Luan Topi
08/06 19:15
“Po dridhem”, njeriu më i shtrenjtë na tregon Meridianin si kurrë më parë – S’e Luan Topi
08/06 19:15