Komentet negative: A ja vlen të mbyllesh Instagramin ose Fecebook-un?
14/07/2022 18:00
Avokatja: Pranoj që burri të ketë 3 gra/ Ftesë në 5
27/09 18:41
“Ti i bën gratë budallaçka, po thua horrore”, sherr nē studio/ Ftesë në 5
27/09 18:40
Ftesë në 5,”Ligjërimi i poligamisë”,debat në studio:Trushplarë, ti paguhesh!27 Shtator 2022, Pjesa 1
27/09 18:26
Ftesë në 5,”Ki pak edukatë, më lër të flas” përplasje mes Zhakut & avokates,27 Shtator 2022, Pjesa 2
27/09 18:25
Ftesë në 5, ”Poligamia është amoralitet”, nuk i jep vendin e duhur gruas, 27 Shtator 2022, Pjesa 3
27/09 18:25
Burra me disa gra në Shqipëri?! Avokatja tregon familjen që e njohim të gjithë/ Ftesë në 5
27/09 18:20
“Fut dashnorin te shtëpia me qira”, Zhaku qesh me të madhe/ Ftesë në 5
27/09 18:18
“Moj ti…”, nisin ofendimet në studio, Bieta ndalon emisionin/ Ftesë në 5
27/09 18:18
“Do të na mbulosh me zor?”, Zhaku nxehet me Migenën: S’ jemi republikë islamike! Ftesë në 5
27/09 18:18
Ftesë në 5, Dasma e Arminës: Ja kërkesa e veçantë, 26 Shtator 2022, Pjesa 3
26/09 18:49
Ftesë në 5, Mori 58 mijë € nga axhat në dasmë! Ja historia e Ilirjanës, 26 Shtator 2022, Pjesa 2
26/09 18:48
Ftesë në 5, Gati për ”Dancing with the stars”, 2 nga yjet zbulojnë datën, 26 Shtator 2022, Pjesa 1
26/09 18:46
Dasma e Armina Mevlanit: Nuk donte xixa, ishte vajzë e thjeshtë/ Ftesë në 5
26/09 18:44
Avokatja e njohur: Ja si më rrëmbeu burri! Ftesë në 5
26/09 18:44
Vajza që u surprizua me 58 mijë euro nga xhaxhallarët: Isha e shokuar/ Ftesë në 5
26/09 18:43
Vajza që mori 58 mijë euro dhuratë ne dasmë e përlotur: Si më vdiq babai/ Ftesë në 5
26/09 18:43
Me mace dhe qen, si mësojnë të kërcejnë yjet e Dancing With The Stars/ Ftesë në 5
26/09 18:17
Julka i nxjerr “të palarat” Islit: Na theve në mes! Ftesë në 5
26/09 18:16
Isli nxjerr gjoksin të tregojë shenjat, nisin të qeshurat/ Ftesë në 5
26/09 18:16
Ftesë në 5, Pandemia mbaroi, a do t’iu themi ”lamtumirë” vaksinave? 23 Shtator 2022, Pjesa 3
23/09 18:00