Koklaviten ngjarjet; Bashkimi surprizë Alvisës! Takimi Bruno-Antonia “thyhet” nga Alvisa – Përputhen
21/10/2021 08:50

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Tensione të forta Mikela-Ritvana, fytyrë më fytyrë vajzat përplasen serish-Përputhen, 1 Dhjetor 2021
02/12 08:05
“Kisha shumë frikë të flisja”/Donaldi dhe Beatriks puthje dhe përqafime – Big Brother Albania Vip
02/12 08:04
“Jam shumë i lumtur që të kam takuar”/Donald-Beatriks bisedojnë – Big Brother Albania Vip
02/12 08:03
Mikela Diss Anës… Çfarë po krijohet mes dy vajzave në program… – Përputhen, 30 Nëntor 2021
01/12 08:28
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 30 Nëntor 2021
01/12 08:27
Beatriksa dhe Donaldi lahen përsëri bashkë në dush – Big Brother Albania Vip
01/12 08:27
Bashkimi në “kurth”, kapet duke puthur një vajzë! Efi shtrin “tentakulat”- Përputhen, 29 Nëntor 2021
30/11 08:17
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Nëntor 2021
30/11 08:17
Dyshja Donald-Beatriks të kapur për dore/ Lahen bashkë në dush – Big Brother Albania Vip
30/11 08:17
I ke marrë të dashurin/Semi & Iva Tiço debatojnë ashpër, ja ç’i tha Bora Zemani |Fan Club, 28 Nëntor
29/11 08:14
Ka diçka midis dyshes?/Donaldi dhe Beatriks flirtojnë – Big Brother Albania Vip
29/11 08:14
Banorët “ngrijnë” por komanden e marrin nga Donaldi – Big Brother Albania Vip
29/11 08:14
“Nëna ime nuk më bërtet kështu”/Debati Arjola-Antonela – Big Brother Albania Vip
28/11 09:07
Unë heq dorë, Bruno debaton me Efin – Përputhen PRAPASKENA
28/11 09:07
Ky është prime i përballjeve, disa nga ngjarjet marrin rrjedhë tjetër-Përputhen Prime,27 Nëntor 2021
28/11 09:06
Bashkimi-Alvisa takim pas rikthimit! Situata tensionohet,Mikela lë studion-Përputhen, 26 Nëntor 2021
27/11 09:18
Banorët këndojnë këngën e Fifit – Big Brother Albania Vip
27/11 09:18
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Nëntor 2021
27/11 09:17
Ana biseksuale?! Djemtë akuza se pëlqen vajzat,rikthehet puthja me Mikelën-Përputhen, 25 Nëntor 2021
26/11 08:35
“Nuk po marr dot frymë”/ Fifi vendos të lërë përfundimisht shtëpinë – Big Brother Albania Vip
26/11 08:35