“Kokainë mes plehut”, gazetarja: Ja si ra në kurthin e policisë zyrtari i PS
01/12/2022 22:09

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Tronditëse/ Emrat e deputetëve që folën në SKY ECC me kriminelët, Britania i shpall non grata
23/05 23:15
Trondit Arian Curri: Ministra të qeverisë kanë përdorur SKY ECC, ka gazetarë që kanë dalë në përgjime
23/05 23:00
Curri pyet Veliun: A e ke dijeni për njeriun e “SHIK-ut” që fundosi Sali Berishën në Britani
23/05 22:45
Kush janë Non Gratat e rinj të Britanisë? Muhamed Veliu: Emrat e politikanëve…
23/05 22:30
“Do nisin vrasjet në seri”, parashikimi i frikshëm i Spahiut: Ja çfarë do ndodh pas Metamorfozës
23/05 22:15
“Cunat po punojnë”, Klosi përplaset me Babaramon: Ca të droguar thonë do bëjmë…
23/05 22:15
“Ore e ke pasur deputet atë metamorfozës”, Rakipllari përplaset me Klosin për Ndokën
23/05 22:00
Deputetët si servilë para Dumanit, Rakipllari: Majko i vetmi që s’kuptoi çfarë po ndodhte
23/05 21:45
Habitet Dash Shehi: Nga na dolën këta pasanikë në Parlament, kam 34 vjet në politikë por…
23/05 21:45
“Një Rus futi në panik gjithë shkollat në Tiranë”, Karamuço: Ja bankat që kanë dalë nga kontrolli
23/05 21:30
Trondit Karamuço: Dumani në panik, u ndoq nga dy makina, Curri tregon sms nga Dubai
23/05 21:30
Klosi flet për mitingun e Milanos, analiza e Dash Shehit: Emigrantët do të votojnë kundër Ramës
23/05 21:15
Përballja e pazakontë e Dumanit me deputetët, Duma: Kush ishin fytyrat që u trembën nga SPAK?
23/05 21:15
“Doktori apo piktori”, Zekaj përplaset me Vangjelin: Kur të vdes dua të më krahasojnë me…
23/05 00:06
E bujshme, cilët janë politikanët që shohin filxhan? Curri tregon shtëpinë në Korçë ku bëhen magji
23/05 00:00
“Hapi rrugë budallait”, shpërthen Zekaj: Shprehja më e poshtër që ka në Shqipëri
22/05 23:32
“Magjia që ka kapur Albin Kurtin”, Zekaj: Kur ulem me deputetët më thonë sa e ke blerë orën
22/05 23:29
“Parlamenti i mbushur me mediokër”, Nora Malaj provokon debatin: A janë të dobishëm këta?
22/05 23:01
“Shtëpia pa drita në Korçë”, Trondit Curri: Vendi ku bëjnë magji politikanët, unaza me xhind dhe tato…
22/05 22:53
Trondit Vangjeli: Dy politikanët shqiptar që i kanë shkelur xhindët, puthën armiqtë por…
22/05 22:51