Koduzi ja thotë në sy Bratajt: 127-ta nuk i shkon njerëzve në shtëpi, ja çthonë mjekët e familjes
29/09/2020 23:07

Në një debat në “Open” sesi po menaxhohet pandemia, kreu i shëndetësië në PD ka deklaruar se shumë mjekë familjesh janë të detyruar t’i ndjekin rastet në shtëpi pasi 127-ta nuk u shkon në shtëpi.

Open- ‘Si ta lexojmë raportin e Venecias?’, Bushati e Gjekmarkaj debatojnë me Bibën e Shabanin
04/12 02:29
Debati për “Memet”, Biba pro Bushati: Jam i gatshëm të shkruajnë çdo gjë për mua
03/12 23:54
Spahiu: Nëse fiton Opozita, fitojnë 3 familje, mandati i tretë i Ramës sjell shpërthim popullor
03/12 23:09
Bushati: Rama po projekton masakër, rotacioni i pamundur. Biba: Ti je “Princi i errësirës”
03/12 23:08
Kreshnik Spahiu: Venecia po i hap rrugë blerjes së deputetëve nga Rama pas zgjedhjeve
03/12 23:07
Akuza e Gjekmarkaj: Këta do ta anojnë anijen në krahun tjetër, reagon ashpër Shabani
03/12 22:42
Bushati: Shabani dhe Murrizi janë si nata me ditën, i kam vuajtur në kurriz të tilla akuza
03/12 22:36
“Partia jote çon ujë në mullirin e Ramës”, Shabani-Gjekmarkajt: Kjo është e turpshme
03/12 22:36
Si rrodhi në media draft-raporti i Venecias? Flasin Bushati, Gjekmarkaj dhe Biba
03/12 22:30
Parashikimi i Kreshnik Spahiut për fituesin e zgjedhjeve të 25 Prillit të vitit të ardhshëm
03/12 22:05
Parashikimi i zymtë i Bushatit: Nuk do ketë zgjedhje të lira në 25 Prill, ja arsyet
03/12 22:03
Biba: Është e vështirë të parashikojmë fituesin, Shabani: Rama po synon fitore të padrejtë
03/12 21:43
Kujt i dha të drejtë Venecia? Spahiu citon Arbnorin: “Nuk janë Socialiste por specialistë”
03/12 21:43
Gjekmarkaj: Venecia i ka dhënë të drejtë Opozitës por në fund i ka thënë “vrisni veten”
03/12 21:42
Bushati: Venecia i dha të drejtë Opozitës, raporti nxorri në pah një mori vërejtjesh
03/12 21:40
Dokumenti i Komisionit të Venecias, Denar Biba: Qasje diplomatike, i dha të drejtë të dyja palëve
03/12 21:40
Open – ‘Kriza dhe buxheti’- Ministrja Anila Denaj replikon dhe debaton me ekspertët e ekonomisë
03/12 01:03
Ja si e parashikojnë 2021-shin, Brumbulli, Guxholli, Lazimi, Civici dhe Denaj
02/12 23:32
Do ti paguajë Shqipëria gjobat miliona euro në arbitrazh? Denaj nuk ka një përgjigje shteruese
02/12 23:10
FMN paralajmëroi destabilitet politik dhe pakënaqësi sociale, Ministrja Denaj flet për skenaret
02/12 22:55