Klosi në inceneratorin e Fierit/ “Përveç trajtimit të mbetjeve, do të prodhojë energji”
18/10/2020 16:58

Ministri i turizmit Blendi Klosi vizitoi inceneratorin e Fierit i cili është në përfundim dhe tha se do të ndihmojë komunitetin jo vetëm në përpunimin e mbetjeve, por edhe me prodhimin e energjisë.

Gjobat për maskat/ Policia gjobit 706 persona në 24 orët e fundit
28/10 15:52
Kuota të lira te Gjuhët e Huaja/ 1400 maturantë ende pa u regjistruar, afat deri 31 tetor
28/10 15:31
Përkujtohen ushtarët grekë/ Në ceremonitë e varrezave të Bularatit dhe Këlcyrës, zyrtarë të Athinës
28/10 15:29
Hekurudha Tiranë-Durrës/ Kompania italiane INC S.P.A ka fituar tenderin për rehabilitim
28/10 15:24
Covid-19,imuniteti i tufës/Specialistët kërkojnë rifreskim të protokollit të mjekimit për të sëmurët
28/10 15:20
Drejtori dhe mësuesit me Covid/ Ndërpritet mësimi në shkollën “Sotir Gurra” në Korçë
28/10 15:17
Ekskluzive/ Floresha Rasha rrëfen 7 vitet në Siri, plagosja e saj, vrasja e burrit & vajzës 16 vjeçe
28/10 15:15
Top News – Policia jep alarmin/ Kujdes nga mesazhet në WhatsApp!
28/10 15:09
Top News – 8 mijë trupa amerikane/ Do të zbarkojnë në Shqipëri në 2021
28/10 14:40
Profeti Muhamed/ Klerikët përcjellin mesazhe paqeje
28/10 14:25
Top News – Nga Siria në Shqipëri/ Nuk riatdhesohet kush ka bërë krim
28/10 14:16
Top News – Heroina e ‘Dosjes 339’/ Të pandehurve u ulën disa vite burg
28/10 14:03
Transportonin 7 klandestinë/ Nuk iu bindën Policisë, arrestohen 3 persona në Korçë
28/10 13:59
Top News – 4 persona në pranga/ Për kalim të paligjshëm të kufirit
28/10 13:46
Top News – Operacioni në Al Hol/ 25 bodigardë për oficerët shqiptarë
28/10 13:02
Top News – Pas kthimit nga Siria/ SPAK nis hetimet, gati dëshmitë
28/10 13:01
Regjistrimet mbyllen më 31 Tetor/1400 maturantë ende pa u regjistruar. Disa degë rrezikojnë mbylljen
28/10 12:59
Kontrollet për maska/ Policia vazhdon të vendosë gjoba
28/10 12:55
Drejtori dhe mësuesit me Covid/ Ndërpritet mësimi në shkollën “Sotir Gurra” në Korçë
28/10 12:52
Rikthehen koncertet/ Tenori Armaldo Kllogjeri: Emocione sikur po këndoj për herë të parë
28/10 12:31