Kiara Tito zbulon numrin e të dashurve që ka pasur!- Goca & Gra
29/06/2022 22:00

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!

4 letra emocionuese, Sara Hoxha flet për herë të parë & një kërcim sensual nën shi- Goca & Gra
27/07 22:15
Takimi i fundit/ E dashur Armina, ke një arsye më shumë për të ndjerë sot emocione të forta”- Goca & Gra
27/07 22:00
Dalina ka një koment epik për Ritën: ja si i vendoste të ftuarit në siklet!-Goca & Gra
27/07 22:00
Takimi i fundit/ “Ja pse jam krenare për ty”, letra e Fatmës drejtuar vetes- Goca & Gra
27/07 22:00
Megi Pojani vë vathin, Fatma këndon, Dalina fshin tavolinën! Prapaskenat e xhirimeve- Goca & Gra
27/07 22:00
“Ndryshove garderobën dhe u more me thashetheme”, letra e Rita Petros drejtuar vetes- Goca & Gra
27/07 22:00
Si kurrë më parë, Dalina mban premtimin dhe bën kërcimin sensual nën shi!- Goca & Gra
27/07 22:00
Takimi i fundit/ “Vazhdon ta ngresh zërin”, Dalina Buzi letër drejtuar vetes- Goca & Gra
27/07 22:00
“Shyqyr ka qenë Dua Lipa”, Sara Hoxha flet për takimin me ish-in e Ledrit- Goca & Gra
27/07 21:30
Ndjekëset besnike të “Goca & Gra” fitojnë këto dhurata në lojën shpërblyese!- Goca & Gra
27/07 21:30
E prekur, Sara Hoxha flet për mëmësinë: Ma bënë të tmerrshme, vuajta pas lindjes- Goca & Gra
27/07 21:30
Sara Hoxha, në një intervistë për herë të parë, nga Ledri e Poem te takimi me Dua Lipën- Goca & Gra
27/07 21:30
Shoqe me ish-at e Ledrit, Sara Hoxha: Më shajnë për Dafinën, ‘si rri me atë’!- Goca & Gra
27/07 21:30
Pushimet në jug, Armina Mevlani: Paguan sa në Mykonos, vetëm “laca” me flori- Goca & Gra
27/07 21:30
Sara Hoxha zbulon si është të jetë partnerja e Ledri Vulës: “Kam hallin e tij mos…”- Goca & Gra
27/07 21:30
Dhurata Dora e bëri bashkë me Ledrin? Sara Hoxha zbulon të vërtetën!- Goca & Gra
27/07 21:30
Sara e Ledrit & Sara e Ledionit, ngatërresat epike: Tani që është shtatzënë, më vijnë…- Goca & Gra
27/07 21:30
Exclusive/ Sara Hoxha së shpejti në Top Channel: “Jo në Big Brother por…”- Goca & Gra
27/07 21:30
Sara Hoxha flet mbi urrejten në rrjet: Të vrasin, kam frikën e Poem- Goca & Gra
27/07 21:30
Dalina Buzi rrëfen historinë e pazakontë në jug: 12 mijë euro për shampanjë!- Goca & Gra
27/07 21:30