Këtu nis vera juaj e paharrueshme! Por, ja disa sekrete për t’u patur parasysh! -Pushime On Top
18/08/2023 19:30

Këtë verë pushimet nuk do të jenë të njëjtat... aventurë, sport, plazh... Zbuloni Shqipërinë si asnjëherë më parë tek "Pushime on Top" me Eni Shehun dhe Lei Krajën, nga data 26 qershor deri në 26 gusht.

“Nuk i ndjek djemtë”- Nga raporti me vajzën, jeta private & muzika, Soni Malaj, “pa doreza” – POT
15/07 19:30
Merr një skaf dhe eksploro Sarandën! Plazhe & gjire të virgjëra, pamje mahnitëse – POT
15/07 19:15
As Soni Malaj nuk i shpëton pyetësorit pikant të Lei Krajës; mos e humb! – POT
15/07 18:45
Soni Malaj, në ‘stinën’ më të bukur të jetës – POT
15/07 18:45
Soni Malaj e thotë troç: Koncerti im në Sheshin Skëndërbej, më i bukuri! -POT
15/07 18:45
Uba Bank, një mbështetje e sigurt në hoteleri dhe turizëm – POT
15/07 18:45
A e ndjen mungesën e një partneri? Ja si përgjigjet Soni Malaj! – POT
15/07 18:45
“Jam krenare që s’kam bërë kompromise”-për çfarë e ka fjalën Soni Malaj? – POT
15/07 18:45
Hapet “La Vista”, Lifestyle Center i parë në Shqipëri – POT
15/07 18:30
Max Optika, mbrojtje çdo ditë dhe kudo – POT
15/07 18:30
Këshilla stil për një dalje në darkë, nga Eni dhe Lei – POT
12/07 19:15
“Më nxore mallin e Kiara Titos”-loja që shkaktoi të qeshura në bregdet & legjendat e Karaburunit-POT
12/07 19:15
Vlora, në sytë e Altin Seranit -POT
12/07 19:15
Quizi Rilastil sjell dhurata për pushuesit -POT
12/07 18:45
Quizi i Max Optika në qytetin e Himarës – 5 pyetje pikante për të fituar – POT
12/07 18:45
Davines, sinonim i bukurisë dhe flokëve të shëndetshëm -POT
12/07 18:45
Aperol Spritz sjell DJ nga e gjithë bota në festivalin ndërkombëtar “Cosmic Jungle” – POT
12/07 18:30
Në zbulim të Gadishullit të Karaburunit me “Happy Regina” – POT
12/07 18:30
E “çmendur” në skenë, apo në shtrat? Arta Kabashi, në një rrëfim pa filtra! -POT
11/07 19:30
Turizmi alternativ më pranë me natyrën në ‘Wave Camping’ -POT
11/07 19:15