Këtij mashkulli seksi do ia jepte puthjen e parë këngëtarja: E kam idhull
03/12/2020 19:40
Ftesë në 5, Fundjavë e acartë,aventurierët e udhëtimeve sugjerojnë këto vende,15 janar 2021, Pjesa 1
15/01 18:48
Ftesë në 5, Përplasje mendimesh, gratë në politikë lënë takat për atletet? 15 janar 2021, Pjesa 2
15/01 18:47
Ftesë në 5, Takat vs atletet? Ja zgjedhjet e Jerinës, Deborës, Stelës & Xhoit,15 janar 2021, Pjesa 3
15/01 18:46
U la në mes të dëborës, Arbri dhe Deborah të dashuruar pas fotos së blogeres
15/01 18:08
Jerina Lalaj i bën premtim publik Bietës: Do thyej rregullin te emisioni yt!
15/01 18:07
Bieta dhe Deborah me atlete, Jerina Lalaj: Televizioni kërkon taka!
15/01 18:07
Stilisten e ngatërrojnë me agjente FBI në bankë, mjaftoi ky detaj në veshje
15/01 18:06
Mamaja e Oriola Marashit: Muajin e parë që punova në burg vesha vetëm….
15/01 18:06
S’ ia thua fare për ski, por “vdes” për borë? Ja sporti që mund të bësh
15/01 18:05
-15 gradë në mes të Valbonës, gazetarja e lumtur: Na erdhën dritat!
15/01 18:05
Puthje në buzë live, momenti romantik që “skuqi” çiftin e artistëve
14/01 19:56
Brryli te gjoksi i ish-Missit, gruaja i bën skena xhelozie në shtëpi
14/01 19:56
“Njerëzit mendonin se nuk i jepja bukë”, situata e sikletshme e ish-Missit me të birin
14/01 19:55
Habit koreografja e njohur: Djalit i jap 1 mijë lekë (të vjetra) në ditë!
14/01 19:55
“Çfarë mami je ti”, reagimi i të birit kur nuk i bleu…
14/01 19:55
Egla Harxhi për Princin e Libofshës: Është shumë autoritar me djalin!
14/01 19:54
Sherr me vajzën para se të vinte në emision: I thashë të vishej urgjent!
14/01 19:54
Ftesë në 5, Fëmija i sikletos në publik, çfarë bën Egla, Enada & Frensi? 14 Janar 2021, Pjesa 3
14/01 19:04
Ftesë në 5, Kurrë mos i thuaj fëmijës PUSHO! Debati mes mamave në studio, 14 Janar 2021, Pjesa 2
14/01 18:52
Ftesë në 5, 20 vite çift si Lenci & Sofi, humor e dashuri që nisi në Athinë, 14 Janar 2021, Pjesa 1
14/01 18:50