“Kërkojmë drejtësi”/ Ajet Meçja humbi gruan, vajzën dhe mbesën nën rrënoja
26/11/2020 15:27

Gazetari i Top Channel ndodhej në Durrës, një vit me pare, kur ekipet e shpëtimit mundoheshin te shpëtonin Diena Karanxhen, e cila u nxor e gjalle por nuk ja doli dhe humbi jetën disa ore me pas ne spital.

Top News – Zhdukja e mistershme në Itali/ Vajza, kërkesa e rrallë në gjykatë për babain
27/01 17:52
Top News – Ndalen reshjet, vijojnë pasojat/ Shkodër, bashkia kërkon shpallje emergjence
27/01 17:51
Top News – Pasuria e Pandeli Majkos / Si ndryshoi nga 2003 në vitin 2018!
27/01 17:04
Top News – Serbët përcajnë me vaksinat/ Çfarë kërkon të bëjë Beogradi në Kosovë
27/01 17:04
Dëbora zbardh Bulqizën, vështirësi qarkullimi në aksin nacional
27/01 16:56
Rindërtimi/ “I ndërton Ndragheta”, ironia e Ramës me përgjimet nga lagjja e re në Vaqarr
27/01 16:50
Top News – Dënohet shqiptari në Londër/ Plagosi një person me thikë pas një sherri
27/01 16:44
Top News – ‘Bleu BMW me vlerë 150 mijë euro’/ Fillon gjyqi i Lleshajt ndaj medias për ‘shpifje’
27/01 16:44
Dënohet terroristi taxhik, do organizonte atentat ndaj një biznesmeni në Shqipëri
27/01 16:15
Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin pemën e ullirit në nder të Drini Dobit
27/01 15:54
Top News – Sërish pa maska në rrugë/ Policia ndëshkon 885 qytetarë
27/01 15:54
Meta dekreton blerjen e vaksinave, thirrje qeverisë për ruajtjen e vaksinës në parametra të sigurta
27/01 15:40
14 ditë pasi mori dozën e parë të vaksinës Pfizer, infektohet me Covid-19 Pëllumb Pipero
27/01 15:28
Top News – Vasili-Vaksinimi nuk ekziston/ Kaos me pandeminë, mungon analiza e fakteve
27/01 15:17
Top News – Dita e viktimave të Holokaustit/ Veliaj-të ndahemi nga kultura e përçarjes dhe shpifjeve
27/01 15:01
Top News – Marrëveshja me Pfizer/ Presidenti Meta dekreton 3 aktet normative
27/01 14:35
Top News – Donte lirim të përkohshëm/ Gjykata speciale refuzon kërkesën e Thaçit
27/01 14:25
Nuk zbatuan masat anticovid, gjobiten 885 qytetarë gjatë 48 orëve të fundit
27/01 14:10
Fiskalizimi, Denaj nga Berati: Koha për një administratë moderne me standarde evropiane
27/01 14:10
Veliaj dhe Ambasadori i Izraelit, homazhe në Memorialin e Holokaustit, Veliaj: Koha të reflektojmë
27/01 14:04