Kërcimi në studio që ndezi debate – Përputhen, 02 Dhjetor 2020
03/12/2020 09:33

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Andi rikthehet në program dhe tregon gjithçka, çfarë do ndodhi – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
18/01 09:20
Ana e Përputhen shpërthen në Trotuar: Pse kur femra quhet k*rvë rëndohet? “E Diell”,17 Janar 2021
18/01 09:19
Sherri në prapaskenë mes Atdheut dhe Arjanit; Ja çfarë ndodhi – Përputhen Prime, 17 Janar 2021
18/01 09:17
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 09:07
Kur Gjini u “bë” GREK… Dropulli, grek apo shqiptar? E vërteta – Gjurmë Shqiptare
17/01 09:07
Episodi i plotë – Një ‘rrëmbim’ i papritur & emocione të forta – Më thuaj një dëshirë, 16 Janar 2021
17/01 09:07
Prezantohen 4 djem të rinj në “Për’puthen” – Përputhen, 15 Janar 2021
16/01 10:41
Andi, djali i ri trazon ujërat ne “Për’puthen” – Përputhen, 15 Janar 2021
16/01 10:38
Një mjek popullor vjen në “Për’puthen” – Përputhen, 15 Janar 2021
16/01 10:38
Fationi zhvishet, Ana e masazhon, çfarë nuk ndodhi në këtë takim – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Dënime dhe kafshime në takimin Fation-Ana – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Fationi deklaratë të fortë; “Ana mund të hyjë në zemrën time” – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
E papritur: Melisa, skena xhelozie dhe inati kundra Mevlanit – Përpthuen, 13 Janar 2021
14/01 09:20
Sondazhi, ja vajza më e preferuar e publikut – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Andi braktis Për’Puthen?! – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Takimi Melisa-Atdhe është i neveritshëm – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Pasthirrmat që u dëgjuan në takimin Melisa – Atdheu – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:27
Rrahje zemre në takimin e Sindit me Muratin- Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Hidhen dyshime se Sindi dhe Murati njihen më parë – Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57