Këngëtari i njohur e thotë hapur: Kredinë s’e pagova me rrogë, por me…
14/11/2019 18:29

Këngëtari i njohur Egzon Pireci, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të promovuar albumin e tij më të ri, përmes së cilit ka sjellë disa nga këngët më të njohura shqiptare të ripunuara.

Ftesë në 5, Rudina Dembacaj: Si më propozoi Marku dhe unaza me diamant… 28 Shtator 2020, Pjesa 1
28/09 19:23
Ftesë në 5, ”Muzika nuk vret”, artistët bëjnë thirrje ndaj qeverisë, 28 Shtator 2020, Pjesa 2
28/09 19:23
Ftesë në 5, ”Qingji vogël”, mbi 228 milion shikime, dëgjohet dhe në Japoni, 28 Shtator 2020, Pjesa 3
28/09 19:22
Rudina kokë e këmbë në dashuri: Mark Frrokut i kam fal zemrën, s’ ulet në gjunjë!
28/09 19:19
Me sy të mbyllur, fjala magjike që i tha Marku Rudinës para propozimit
28/09 19:19
Elton Dedës s’i del inati: Do iki ose do ndryshoj profesion!
28/09 19:18
8 muaj pa punë, revoltohet Elton Deda: Ç’ të sjellim në shtëpi!
28/09 19:18
Ja si duket sot djali i “Qingjit të vogël”, kënga që u dëgjua deri në Japoni
28/09 19:17
Një beb me Markun? Rudina Dembacaj thotë “po”
28/09 19:17
Rudina s’i ndal lotët për të atin e ndjerë: Sikur ta kishte parë propozimin!
28/09 19:16
Ftesë në 5, Nga majoneza te veshjet e jogës, ja produktet më të konsumuara, 25 Shtator 2020, Pjesa 1
25/09 18:35
Ftesë në 5, Fiona & Klodi sfidojnë njëri-tjetrin në situata të pazakonta, 25 Shtator 2020, Pjesa 2
25/09 18:34
Ftesë në 5, Njihuni me Jorën & Regisën, brunet shoqe-rivale të ’Fiks Fare’, 25 Shtator 2020, Pjesa 3
25/09 18:32
“Virusin e mund natyra”, fjalët që duam të dëgjojmë këto ditë
25/09 18:30
Sherr me partnerin, të ftuarit tregojnë çfarë i sjell në vete
25/09 18:29
Frymëmarrja ju shpëton nga problemet me tretjen, provoni këtë ushtrim
25/09 18:29
Të ka shkuar mendja për ëmbëlsirë? Ja ushtrimi i yogas që të heq nepsin!
25/09 18:28
Joshëse dhe me lëvizje sensuale, kështu i pastrojnë xhamat dy velinat e “Fiks Fare”
25/09 18:28
Brunet e “Fiksit Fare” sfidojnë në kërcim njëra-tjetrën, lëvizjet që s’duhen humbur
25/09 18:27
Ftesë në 5, Jeta pas ardhjes në jetë të Seas, Vilma Masha rrëfen mëmësinë, 24 Shtator 2020, Pjesa 1
24/09 18:47