Kënga e njohur popullore në version rrok ndez atmosferën në studio!
30/06/2020 20:19
Ftesë në 5, ”Bëmë mama të të ngjaj”, Krista Merkoci na prezanton Arbën, 6 Korrik 2020, Pjesa 1
06/07 20:07
Ftesë në 5, Kanye West for President… ta besojmë? 6 Korrik 2020, Pjesa 2
06/07 20:07
Ftesë në 5, Kim Kardashian ”Zonja e parë e USA”? 6 Korrik 2020, Pjesa 3
06/07 20:06
E lindi kur ishte fëmijë, a e dinit se kush është nëna e blogeres bukuroshe?
06/07 20:04
E ëma i nxjerr “të palarat” blogeres, ja rekordi i shots-ave në jug!
06/07 20:03
Kim Kardashian lë pa fjalë Stresin, reagimi plot siklet i reperit
06/07 20:03
“Është shumë transparente”, për kë ishte kunja e Besartit?
06/07 20:03
Në lidhje me modele? Stresi sqaron martesën: Ja pse s’mbaj unazë!
06/07 20:03
Reperi i njohur kandidon për president, a do e votonin të ftuarit?
06/07 20:02
Për sa para do “blihej” nga Edi Rama? Habit Stresi: Unë jam…
06/07 20:02
Bes Kallaku president pas 1 viti? Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat
06/07 20:01
Ftesë në 5, Nga fustanet e mbrëmjes te pizhamet, si na ndryshoi Covid veshjen, 3 Korrik 2020, Pjesa 1
03/07 18:33
Ftesë në 5, Sa palë pizhame blenë gjatë izolimit Iva, Sabina & Fjoralba, 3 Korrik 2020, Pjesa 2
03/07 18:32
Ftesë në 5, Topless në plazh, ish- kapitenia seksi flet për herë të parë, 3 Korrik 2020, Pjesa 3
03/07 18:31
Në intervistë me pizhama, ja si na paska “mashtruar” Iva Tiço
03/07 18:30
Me shapka shtëpie dhe me make up, çudirat e vipave kur shkojnë në market
03/07 18:30
“Shkoj në tualet dhe …”, vesi i çuditshëm i ish-kapitenes para fillimit të ndeshjes
03/07 18:30
Habit futbollistja shqiptare, pagesa më e lartë që ka marrë në Francë!
03/07 18:30
Futbollistët më seksi të kombëtares? Uendi nuk i kursen 2 emra
03/07 18:30
Doli nga shtëpia përgjumësh, përplasja e sikletshme e stilistes me komshiun
03/07 18:30