Kasmi pyet Ngjelën: Po të ishte lakuriq statuja e Skënderbeut do të pëlqente?
30/11/2020 23:13

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open -‘Vaksina, marrëdhëniet me Greqinë e Turqinë, darka te Nusreti’, Edi Rama përballë gazetarëve
15/01 03:21
Rama shpërthen në të qeshura kur Gjekmarkaj po fliste, “O padre, o profesor, çfarë je ti”?
15/01 01:16
Rakipllari: Skandal, zyrtarëve Shqiptarë ja paguan darkën ai që do investojë në Shqipëri
15/01 01:15
Kryeministri Rama “sqaron” darkën e Ministrave në Dubai dhe flet për transformimin e Durrësit
15/01 00:28
Rama flet për “darkën” e Dubait dhe prezencën në tavoline të biznesmenit Samir Mane
15/01 00:25
“Hapni sytë o shqipo”, Rama flet për detin: Nuk ka shit-blerje dhe marrëveshje
15/01 00:09
Rama-Eni Vasilit: Jemi si një çift romantik që sna lënë disa burra të bejmë muhabet, batuta për analistët
15/01 00:09
Rama me laptop me vete në Open, shpjegon 12 miljet me Greqinë dhe bën akuza të forta
14/01 23:49
“Jam ndërtues urash”, Rama pranon rolin “negociator” në marrëdhëniet mes Turqisë dhe Greqisë
14/01 23:44
Rakipllari pyet Ramën: Përse nuk të presin kryeministrat e tjerë të BE-së siç të priti Erdogan?
14/01 23:26
Nazarko “humbet” durimin, analistët duan fjalën ndërsa Rama ironizon: Ishte shumë e thellë ajo që thatë
14/01 23:24
“I marr fondet për Shqiptarët dhe jo ti fus në xhep”, Kryeministri Rama replikon me Gjekmarkajn
14/01 23:15
Vizita në Turqi, Gjekmarkaj: Është pritja që i behet një vasali, Rama: Profesori është barsaletë
14/01 23:13
Eni Vasili pyet Ramën: Përse po i bën këto investime në Shqipëri Erdogan? Apo të ka xhan? Reagimi
14/01 23:12
Rama zbardh detaje te pathëna nga pritja që ju rezervua në Turqi nga Presidenti Erdogan
14/01 22:55
Rama flet për shkarkimin e mjekut Ilir Allkja: Të gjitha ato që ka thënë ai janë verifikuar, shkeli etikën
14/01 22:46
Rama komenton sanitaren që u shtir si infermiere dhe zhvati qyetaren: Personazh i pështirë
14/01 22:29
Rama “plotëson” Aristotelin, sot llafazanët quhen opinionistë, Gjekmarkaj: Nuk e ke lexuar fare
14/01 22:22
Gjekmarkaj: Vaksina i dha efekte Ramës në shtimin e dozës së propagandës, Rama e ironizon
14/01 22:00
Rakipllari: Sa qytetarë do vaksinohen deri në fund të shkurtit, Rama: Mos më ndërprit
14/01 21:57