Karamuço tregon si rrodhi informacioni: Kam një javë që dëgjoj për arrestimin e Dakos
06/06/2023 23:20

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Plumba dhe vrasje me klering, si u fundos Lart Haxhiu nga vrasësi që nuk mori paratë – Top Story
28/09 23:23
E konfirmon Curri: Arben Ahmetaj ka fituar azilin në Zvicër, ka mobiluar mirë edhe shtëpinë
28/09 23:09
“Të vrasësh është kthyer në modë”, Hajdarmataj: Dikë e hedhin në rezervuar, dikë e vrasin për parking
28/09 23:06
“Kurthi nga një vajze apo hedhja në det”, Karamuço tregon pistat për Ervis Martinajn
28/09 22:54
Karamuço flet për “gjeorgjianin”: Nisën me hakmarrje për familjen pastaj hynë në linjat e drogës
28/09 22:53
Historia e pathënë, Llabani tregon se si i vodhën vathën e dhënëve babait të Laert Haxhiut
28/09 22:52
Karamuço tregon si e theu Policia Tafann: Haxhiun e mban Greqia, i trembet Aldo Bares
28/09 22:42
“Asociacioni i 2013 ka vdekur”, Donika Gërvalla i thotë “Jo” Ramës dhe kërkon largimin e Lajçak
28/09 22:41
Dy bandat e Lushnjes, Karamuço: Atje nuk bëhen vrasje të thjeshta, janë gjenerata e dytë e vrasësve
28/09 22:37
“Laert Haxhiu në krye të grupit të vrasësve”, Llabani: Nuk pagoi grupin për krimet e porositura
28/09 22:36
Trondit Hajdarmataj: Vrasjet me klering mes grupeve kriminale janë kthyer në një normalitet
28/09 22:27
A e zëvendëson Vjosa Osmanin, Kurtin me ndërkombëtarët? Gërvalla: Dje ishim bashkë!
28/09 22:25
Gërvalla kërkon largimin e Lajçkan nga dialogu: Nuk mund të vazhdojë me personel të njëanshëm
28/09 22:25
Rrëfimi i Gërvallës: Në OKB, teksa unë flisja Daçiç më fyente pa pushim si vulgar
28/09 22:24
Reagoi ashpër me Borell, Gërvalla: Kërkojnë ta ndajnë Serbinë nga Rusia, por na dëmtojnë Kosovën
28/09 22:23
“I paralajmëruam partnerët”, Gërvalla: Kemi qenë të butë, KFOR ka kompetenca për ruajtjen e kufijve
28/09 22:01
“Nuk do lejojmë shtet të dytë serb brenda Kosovës”, Gërvalla rrëzon përfundimisht asociacionin
28/09 21:56
Gërvalla: Pas së dielës asgjë s’është njësoj me Serbinë, Asociacioni vdiq për ne e ndërkombëtarët
28/09 21:55
“Pranuam propozimin franko-gjerman”, Gërvalla flet për dështimin e takimeve Kurti-Vuçiç
28/09 21:39
Marrëdhënia me Kurtin? Gërvalla: Kemi një bashkëpunim dhe bashkrendim shumë të mirë
28/09 21:38