Kandidatët e “Bindjes” në Shkodër/ Patozi: Jemi me lista të hapura dhe nuk presim natën e thikave
07/03/2021 18:59

Shkodra ka njohur kandidatët e saj të parë për deputet teksa zyrtarisht Astrit Patozi dhe Bindja Demokratike kanë prezantuar listën me të cilët i kanë kërkuar votat qytetarëve shkodranë. Jemi partia e parë që shpall kandidaturat pasi ne jemi me lista të hapura dhe nuk presim natën e thikave tha ai, teksa sulmoi dy partitë e mëdha. Ne jemi opozitë e Qeverisë së Edi Ramës por edhe opozitë e opozitës së kompromentuar PD – LSI, theksoi Patozi. Tonin Uldedaj është i pari në listën e Bindjes Demokratike për qarkun e Shkodrës. Një biznesmen dhe figurë e njohur edhe për Partinë Demokratike pasi për mbi 12 vite ka qenë pjesë e kryesisë së kësaj partie ndërsa është i vëllai i ish deputetit demokrat Gjokë Uldedaj.

“Reformë e re për decentralizimin”/ Basha: Referendum për ndarjen territoriale të para 7 viteve
12/04 19:49
Investime në turizëm në Elbasan/ Rama: Turistët do të fuqizojnë bizneset e vogla
12/04 19:43
Basha me banorët e njësisë 7 në Tiranë: Ora po afron, dita po afron, së bashku sjellim ndryshimin
12/04 17:54
Top News – Rama zotohet nga Belshi/ 5000 euro grant për çdo emigrant që rikthehet
12/04 17:49
Basha me fermerët në Baldushk: 100 mln euro në vit subvencione direkte për infermierët
12/04 17:43
Basha: Paga minimale 400 euro/ Fushata e kryetarit të PD-së në qytetin e Tiranës
12/04 15:40
Rama me të rinjtë e Laprakës: Bëhuni politikanë për të ndryshuar të ardhmen e vendit
11/04 15:03
Basha tregon pse zgjodhi të kandidojë në Elbasan: Na lidh normaliteti dhe qytetaria
11/04 14:23
Basha takon qytetarët e Elbasanit: Më 25 prill, votoni nisjen e një kulture politike evropiane
11/04 13:49
Balla në Qukës: Rama, pengesa e fundit që mbron Shqipërinë nga pengmarrja e Berishës dhe Metës
11/04 13:39
Top News – Basha zgjedh makinat si podium/ ‘E mbajta fjalën, ndërtova tunelin e Elbasanit’
11/04 13:27
Gjiknuri, takim me banorët në Vlorë, ironizon PD-në dhe LSI-në: Nuk kanë moral të kërkojnë vota!
11/04 12:20
Gjiknuri në Vlorë: Ky qytet do jetë qendra më e rëndësishme e investimeve
11/04 11:33
Kryebashkiakja e Durrësit takim me banorët e lagjes 6 të qytetit
09/04 15:42
Top News – Basha nga Divjaka/ Do japim 150 milionë euro për bujqësinë
09/04 15:27
Basha, ftesë socialistëve/ Takon dy të larguar nga PS: Bashkë për aspiratat e vendit
09/04 15:13
Rama: Rruga e Arbrit brenda vitit/ Biseda e kryeministrit me kandidatin e PS në Dibër
09/04 15:12
Ministrja Manastirliu, kandidate e PS-së në Njësinë 9, prezantohet nga kryebashkiaku Veliaj
09/04 14:26
Top News – Zgjedhjet, shitja dhe blerja e votes/ Ambasadorja e Suedisë, apel për shqiptarët
09/04 13:03
Rama dhe Gjiknuri në Finiq:Kujdes nga propozimi i PD për shfuqizmin e ligjit të pronave.E rrezikshme
09/04 12:30