Kamila thumba: “Eda ma prishi momentin kastile”, për kërcimin me Viktorin-Ep.98 Përputhen 27/01/2023
27/01/2023 19:30

Shumë emocione të forta dhe situata të papritura edhe në këtë episod të radhës të Përputhen. Vazhdojnë thumbat mes Viktorit & Kamilës, e nga ana tjetër kjo e fundit nuk i kursen as ndaj Edës, duke e akuzuar se kërcimin me Viktorin e bëri kastile... Nuk e prisnim që Viktori të shpërthente në lot, por ky moment do të prekë të gjithë studion! Çfarë e solli këtë?

Ina mer në telefon Mirin në sy të Kamilës, çfarë u bë? – Për’puthen prapaskena
25/03 13:41
Elio tenton të rregullojë situatën, ja kë zgjedh – Për’puthen prapaskena
25/03 13:35
Viktori më duket se po dashurohet, ja kë zgjedh në takim – Për’puthen prapaskena
25/03 13:34
Ermiri ja fut kot me zgjedhjen?! – Për’puthen prapaskena
25/03 13:33
Artjoni guxon shumë me këtë zgjedhje – Për’puthen prapaskena
25/03 13:33
Kamila ka diçka të fundit për të thënë pasi largohet nga programi – Për’puthen prapaskena
25/03 13:32
Ndau Mirin nga Kamila, Ina marros Viktorin në takim – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:31
E thyer me lot, Kamila tregon se kishte shpresa të tjera… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Përballja e dhimbshme dhe e fundit e Kamilës në program… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Viktori marroset pas Inës, ja çfarë ndodhi në takimin e parë! – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Kërcimi që na ëmbëlsoi të gjithëve… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Gisela del me sutjena në studio, gjithë çunat e shohin – Për’puthen prapaskena
24/03 12:43
Ina çfarë make up përdor, i nxjerr nga çanta – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Briki si Adelina Ismaili, këndon live – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Sali fshin me fshesë koridorin e Për’puthen – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Elio ‘vjedh’ kamerën dhe shkon tek shtëpia e Big Brother – Për’puthen prapaskena
24/03 12:41
Livia hapet me Gerta Gixharin në prapaskenë – Për’puthen prapaskena
24/03 12:41
Video shokuese: Djali Erjonit duke qarë, i kërkon të lërë Për’puthen…- Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:31
Neda shpërthen shumë keq: “T’ju vijë turp!”, për kë e ka? – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Gerta Gixhari, komentet e publikut për motrën time në Big Brother… – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30