“Kam hapur kanale” Regjisori Duni flet për herë të parë për të shkuarën në komunizëm
06/12/2021 22:06

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Hoxha, Karamuço, Kasapi dhe Qyno sjellin detaje për vrasjet në Ekuador dhe Belgjikë
25/01 00:02
Open- Hoxha, Karamuço, Kasapi dhe Qyno sjellin detaje për vrasjet në Ekuador dhe Belgjikë
24/01 23:59
Prof. Karamuço bën profilin e minorenit/ Nuk kemi një numër të saktë të familjeve në gjak
24/01 22:44
Anila Hoxha: Floriani u shty me të dyja duart të bënte krim, atje ku jetonte e nxitën
24/01 22:43
Qyno ngre pikëpyetje se ku e gjeti 17 vjeçari armën me mulli që përdori për të marrë hak
24/01 22:34
Hakmarrje mes bandave/ Anila Hoxha flet për vrasjen e Bledar Muçës, mikut të Çapjave
24/01 22:31
Paralajmërimi i Karamuços: Jehona e vrasjes së Bledar Muçës në Belgjikë do vijë deri në Shqipëri
24/01 22:30
Vrasja e Muçës në Belgjikë/ Qyno: Ishte njeri kryesor i Çapjave, negocioj me Shullazin
24/01 22:30
Droga në portin e Durrësit/Prof.Karamuço:Të kapësh një ton drogë, do të thotë që 7 ose 8 kanë kaluar
24/01 22:18
Kasapi: vrasjen në Ekuador e kryen “Engjëjt”, Prof. Karamuço: janë persona të paregjistruar
24/01 22:18
Hoxha ngre pikëpyetje për kokainën e kapur nga policia dhe portin e Durrësit si pikë hyrëse e drogës
24/01 22:08
Jul Kasapi: Më së shumti shqiptarët në Ekuador janë emisarë, por jo gjithmonë
24/01 22:07
Kasapi: Shqiptarët tani s’kanë nevojë më për grupet e tjera, tani drejtojnë vetë trafikun e drogës
24/01 22:07
Qyno: Në Roterdam u zhdukën 5 mijë pako kokainë që i përkiste shqiptarëve
24/01 21:49
Vrasja e Dashit në Ekuador/Gazetari Qyno zbulon rolin e viktimës në trafik dhe pseudonimin
24/01 21:46
Open- Zgjedhjet e 6 Marsit/ Përballen: Gjekmarkaj, Bushati, Ristani, Mërtiri, Duka, Mediu & Kadilli
21/01 01:20
Mbaron në 6 Mars debati në PD? Flasin Bushati, Ristani, Gjekmarkaj, Mertiri dhe Kadilli
20/01 23:53
Kadilli: 8 Janari ka qenë dita më e turpshme, Basha dhe Berisha kanë qëllim të ndajnë partinë
20/01 23:46
Dhuna në protestën e 8 Janarit, Bushati replika me Gjekmarkajn
20/01 23:45
Kush bëri dhunë në 8 Janar? Debate të forta mes Ristanit dhe Gjekmarkajt
20/01 23:45