Kadia zbulon shifrat.Ja sa turistë erdhën në Shqipëri. Morina: Jugu ka 1/2 e çmimeve të Malit të Zi
07/09/2021 21:33

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Hoxha, Lala, Karamuço dhe Hajdarmataj zbulojnë detaje të reja nga atentatet ndaj biznesmenëve
25/10 23:55
Vrasja e biznesmenit Demir Backa, flasin Hajdarmataj dhe Karamuço
25/10 22:43
Vrasja e Demir Backës, Lala: Djali i Arben Isufit ka tentuar të ketë lidhje me mbesën e viktimës
25/10 22:42
Me emra dhe mbiemra, Anila Hoxha rreshton të gjitha vrasjet e sofistikuara që nuk janë pazbardhur.
25/10 22:41
Anila Hoxha: Për vrasjen e biznesmenit në Fier, policia ka marrë në pyetje Arben Isufin (Ben Qimja)
25/10 22:40
Hajdarmataj: Kemi shumë elementë për tu zbardhur ngjarja, grupi e njihte biznesmenin
25/10 22:21
Profesori i kriminologjisë: Përveç ligjit, janë cënuar disa kode, një leksion edhe për mafien
25/10 22:19
Lala: Kam dyshime për ngjarjen dhe dëshmitë, nuk e kanë bërë njerëz të rëmdomtë
25/10 22:11
Lala flet për dhunimin e biznesmenit Nazmi Çangu, përmend edhe çështjen Shullazi
25/10 22:03
Anila Hoxha nxjerr detaje të reja nga grabitja dhe dhunimi i biznesmenit në Fushë-Krujë
25/10 22:03
Open – Vettingu i politikës, pse dhe si? Përplasje të forta mes Abilekajt, Dumës,Bushatit e Alibeajt
22/10 03:31
Grida Duma: Basha po e ruan dhe nuk po e diskrediton Berishën, Andi Bushati e duartroket
22/10 00:03
Duma përplaset me Bushatin për debatin Basha-Berisha dhe përjashtimet në PD
22/10 00:02
Duma: Kushtetuta duhet prekur me prioritete, zgjedhje lokale pa reformë territoriale s’duhet të ketë
21/10 23:31
Alibeaj-Bushatit: Zbriteni arsyen ne tryeze, analisti: Jeni kthyer në papagaj të Ambasadës
21/10 23:30
Abilekaj pyet Alibeajn: Do kemi marrëveshje mes PD dhe PS, ja si pergjigjet Deputeti
21/10 23:30
Duma-Bushatit/ Ti ndërsa e urren PD smund ti thuash unë e mësoj si bëhet e mirë PD
21/10 23:13
A shkon Vetingu i Gjyqtarëve dhe Prokurorëve ne favor të Ramës? Duma reshton kundërargumentet
21/10 23:11
Hazizaj debat me Alibeajn: S’mund të flisni për demokraci ndërkohë që dhunoni kushtetutën
21/10 22:59
Hazizaj “rrëzon” draftin që ka propozuar Opozita, Alibeaj: Avokatët mbrojnë kriminelët
21/10 22:40