Joshëse dhe me lëvizje sensuale, kështu i pastrojnë xhamat dy velinat e “Fiks Fare”
25/09/2020 18:28
Ftesë në 5, Teuta Krasniqi “Nuse për herë të dyë” Dasmë në bregdet & fustan…22 Tetor 2020, Pjesa 1
22/10 19:35
Ftesë në 5, Të dielën ndryshon ora… më shumë gjumë apo më shumë punë? 22 Tetor 2020, Pjesa 2
22/10 19:35
Ftesë në 5, ”Në gjurmët e të parëve” ju pret online me këngë e valle tiranase,22 Tetor 2020, Pjesa 3
22/10 19:34
Ora do të lëvizë me 90 minuta? Eksperti shpjegon ç’po mendohet së fundmi
22/10 19:09
3 “hilet” e Teuta Krasniqit kur grindet me bashkëshortin
22/10 19:09
Përleshje me 2 vajza, Teuta Krasniqi tregon si “u përfshi” palidhje në sherrin në Tiranë
22/10 19:08
Ditëlindje pa dhuratë, Teuta Krasniqi tregon pse nuk i bleu asgjë Adonisit këtë vit
22/10 19:08
Gati për dasmën e dytë, Teuta Krasniqi: Të ftuarit të vijnë me ushqim me vete!
22/10 19:08
Ndërrimi i orës në mars rrit nurmin e infarkteve, specialistët sqarojnë ç’ ndodh
22/10 19:07
Djemtë të fikin televizorin, gazetarja e “plas” live: S’ jam nuse për shtëpi!
21/10 19:21
“Po, kam veshur fustane”, grimieri gay flet hapur
21/10 19:18
Të keqen e vitheve, Zhaku komplimenton live burrin me 3 fëmijë
21/10 19:18
I vuri dorën në sup grimierit gay, profesor Tushe: Trupi është pronë private!
21/10 19:17
Burrë i martuar me funde e mbi taka, shpërthen Rud Hizmo: Ma shpif!
21/10 19:17
Bieta Sulo bën brumin e byrekut gati, vajzat seksi hapin petët live
21/10 19:16
Babi s’ma pranon në shtëpi 1 burrë si ky, gazetarja e thotë troç
21/10 19:16
Ftesë në 5, I veshur me funde & taka, ju prezantojmë Markun me 3 fëmijë, 21 Tetor 2020, Pjesa 1
21/10 19:03
Ftesë në 5, Janë gati për të shkuar te burri? Ina&Sibora vs Sabina&Françeska, 21 Tetor 2020, Pjesa 2
21/10 19:03
Ftesë në 5, Vajzat e ekranit hapin petë live. Kush doli nuse për shtëpi, 21 Tetor 2020, Pjesa 3
21/10 19:02
Ftesë në 5, Sistemi imunitar, ja çfarë duhet të dini sipas specialistëve, 20 Tetor 2020, Pjesa 1
20/10 19:05