Jo lëng frutash me stomakun bosh. Luçiano Bardhi jep arsyet – Në Shtëpinë Tonë
12/06/2024 13:03

Ne pjesen e katert te emisionit, Julka dhe Albani prezantojnë temën qe do te diskutohet ne program: Kur duhet konsumuar uji per nje sistem te mire E ftuar: Luciano Bardhi, Mjek alternativ

Te arratisesh në plazh përmes librit, si të zgjidhni të duhurin – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:25
Ja çfarë librash mund t’u jepni fëmijëve për t’u lexuar në plazh – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:25
Koleksioni “Fluturzat”, sugjerim për t’u lexuar në plazh – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:25
Kunguj me kos dhe arra – Në Shtëpinë Tonë
23/07 10:56
Sallatë toskane nga Linda Fishta – Në Shtëpinë Tonë
23/07 10:30
Dietat në verë, a janë të rekomandueshme? – Në Shtëpinë Tonë
22/07 12:30
Çfarë ndodh nëse abuzojmë me ushqimet në verë sipas dietologes Hyrida Basha – Në Shtëpinë Tonë
22/07 12:25
“Buke- shalqi dhe djathë” dieta perfekte për balancë trupore në stinën e verës – Në Shtëpinë tonë
22/07 12:15
“TOP FORM” i Lajla Përnaskës, për një shëndet të mirë! – Në Shtëpinë Tonë
22/07 12:00
Lajla Përnaska: Ja lidhja ime me mjekësinë,si fitova medaljen e artë- Në Shtëpinë Tonë
22/07 11:50
Politikania që i futet shëndetit të mirë:Pse bëra një libër për mirëqënien – Në Shtëpinë tonë
22/07 11:40
Rizoto me limon dhe kaperi – Në Shtëpinë Tonë
22/07 11:15
Fokaçe me bukë dhe djathë – Në Shtëpinë tonë
22/07 10:45
Uthulla e mollës se egër dhe shafrani, kurative për aknet – Në Shtëpinë Tonë
19/07 12:18
Përse llixhat janë, ilaç natyral për aknet në lëkurë – Në Shtëpinë Tonë
19/07 12:10
Zbuloni përzierjen me aloe vera, mjaltë dhe limon për të zhdukur aknet – Në Shtepinë Tone
19/07 12:09
Mësoni për çfarë ju bën mirë çaji i bishtit të kumbullës- Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:59
Probleme me tretjen? Tea Brame ju tregon vlerat e kumbullës për këtë problem – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:53
Mrekullitë që bën vaji i farës së kumbullës për lëkurën dhe flokët – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:53
Nutricionistia tregon sesa kumbulla duhet të konsumoni në ditë – Në Shtëpinë Tonë
19/07 11:43