“Jo bre, ku bre”, Buzhala i bie tavolinës: Rama është personi kyç që përmendet me Deripaskën
02/02/2023 23:06

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Top Story/ Rama përballë Sunak. Prapaskenat e takimit në Londër
23/03 23:44
Filozofia e Currit për “zjarrin” që Rama përdori kur foli në Londër
23/03 23:03
Adriatik Lapaj: Ja cilat janë konventat që mbrojnë emigrantët
23/03 22:54
Manaj ironizon Ramën: Nuk vihet ne Londër për të bërë Isa Boletinin
23/03 22:52
Kreshnik Spahiu: Sunak paragjykon shqiptarët. Ja ku e bazon
23/03 22:51
Manaj: Shqiptarët po përdoren për politikën e brendshme të UK
23/03 22:27
DETAJET/ Spahiu: Pse shqiptarët e gjetën mafian dhe nuk e sollën në Angli
23/03 22:24
Ben Manaj: SHBA do ta cilësojë si vend jo të sigurt Ruandën. Si do shkojnë emigrantët
23/03 22:08
Eksperti Karamuço: Nuk janë shifrat e krimit siç fryhen në mediat britanike
23/03 21:53
Adriatik Lapaj: As Rama as Sunak s’kanë ç’ti bëjnë emigracionit në Angli
23/03 21:49
Iljazaj zbardh prapaskenat: Ramës i është kërkuar anulim takimi
23/03 21:41
Arian Curri: Rama të imponojë për shqiptarët mos të çohen në Ruanda
23/03 21:41
Kreshnik Spahiu: Metaforat e Ramës, si imazhier. Marrëveshja për kthim, antikushtetuese
23/03 21:27
EDITORIALI: Metaforat dhe retorika e Ramës, për të treguar si shtetet, të sillen me shqiptaret
23/03 21:26
Vizita Rama-Sunak, Ben Manaj: Nuk duhet pranuar kthimi i shqiptarëve në mënyre ilegale
23/03 21:25
Top Story/ “Rikthehet” Ervis Martinaj! Lagjet ku shitet hapur drogë në Tiranë – Pj.2
23/03 00:41
Top Story/ Ahmetaj miliarderi që u bë ministër, a është gati SPAK ta arrestojë?
23/03 00:30
Deklarata bombë/ Bregu: Po mungoi droga, në Tiranë përdoruesit thyejnë farmacitë
22/03 23:50
Gazetarja tregon si sjellin drogë shpërndarësit e Picave dhe shpërndajnë mall berberët
22/03 23:49
E ndarë me lagje, Hoxha: Ja lagjet e Tiranës ku pihet kokainë, hashash dhe ekstazi
22/03 23:47