“Jetoj me 3 burra”, Çiljeta rrëfen jetesën me Albanin dhe djalin e tij- Goca & Gra
11/05/2022 22:30

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!

Raporti i Aurela Gaçes me vjehrrën & Monika Lubonja flet për lidhjet pas divorcit- Goca & Gra
22/06 22:15
Gjithë kohës me burrin, s’ta sjell në majë të hundës? Aurela Gaçe bën reagimin epik!-Goca & Gra
22/06 22:00
Nëse Skerdi flet me një tjetër & i kërkon fëmijë, si do t’i përgjigjej Aurela?- Goca & Gra
22/06 22:00
Aurela Gaçe preket kur flet për të atin: “Jam vajza e babit!”- Goca & Gra
22/06 22:00
Aurela Gaçe shkrin së qeshuri vajzat, në një sfidë për bashkëshortin dhe vjehrrën!- Goca & Gra
22/06 22:00
“Këtë gjë s’e di askush!” Aurela Gaçe nxjerr zbuluar veten dhe Eli Farën!- Goca & Gra
22/06 22:00
Partneri e detyron të prishë miqësinë me Eli Farën, Aurela Gaçe nuk kursehet!- Goca & Gra
22/06 22:00
Bën pompa në skenë, Aurela Gaçe: Është një brez që bën vetëm tëerk- Goca & Gra
22/06 21:45
Pamje ekskluzive, prapaskenat e koncertit të Aurela Gaçes në Tiranë- Goca & Gra
22/06 21:45
“Jemi qenie erotike, ke frikë ta thuash!” Rita Petro zë ngushtë Aurela Gaçen- Goca & Gra
22/06 21:45
Monika Lubonja pyet Aurela Gaçen nëse e fal tradhtinë, ja si përgjigjet ajo!- Goca & Gra
22/06 21:45
Tigrit te Kopshti Zoologjik i mungojnë dhëmbët, Monika Lubonja zbulon arsyen- Goca & Gra
22/06 21:30
Një lidhje e re? Monika Lubonja: Më vjen keq që vajza më pa me lot- Goca & Gra
22/06 21:30
“Babi ka vlera, partneri i dytë i dha jetës ngjyra”, Rita tregon fjalët e vajzës- Goca & Gra
22/06 21:30
Armina Mevlani: E dua Shkëlzenin, s’më duket sakrificë që ka dy fëmijë- Goca & Gra
22/06 21:30
Monika Lubonja zbulon çfarë i tha vajza për lidhjet e reja pas divorcit!- Goca & Gra
22/06 21:30
Nga krisja me Bora Zemanin tek mesazhi prekës për të ëmën, rrëfehet Olsa Muhameti!- Goca & Gra
15/06 22:15
Përplasje me Olti Currin dhe Dalina Buzin, Olsa Muhameti ndez debatin në studio!- Goca & Gra
15/06 22:00
Olsa Muhameti përballë dy moderatoreve të “Përputhen”, ja cilën thumbon!- Goca & Gra
15/06 22:00
Olsa Muhameti në 1 vilë me Bora Zemanin, Nevina Shtyllën, Olti Currin & Arjan Konomin!- Goca&Gra
15/06 21:44