Je i mirë në krevat? Beniada Nishani do përgjigje… – Procesi Sportiv, 16 Maj 2022
17/05/2022 00:15

Programi “ Procesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, çdo javë të ftuar special.

Broja, Bajrami, Manaj dhe Strakosha, çpo ndodh me lojtarët e kombëtares në merkato – Procesi Sportiv
28/06 00:15
Shpërthen Jemini: Broja më i morë se Lukaku – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Analiza, rikthimi i numrave 9, si po ndryshon futbolli? – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Arjan Peço bën hapin e madh në karrierë, ja sa do fitojë në Francë – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Mes gjimnastëve të vegjël të Tiranës, ja si përgatiten sportistët e rinj – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Beniada bën hyrjen speciale, e gjithë studio shkrihet gazi – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Ngatërron Donaldon me Ronaldon, Beniadës nuk i ndahet mendja nga…-Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Firmosi me Nicë në Francë, Arjan Peço tregon prapaskenat e marrveshjes – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Megi Pojani në lidhje me Endri Çekiçin? Ja reagimi i Beniada Nishanit – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Foden sherr me gruan, Beniada: Ja çfarë nuk do bëja kurrë – Procesi Sportiv, 27 Qershor 2022
28/06 00:15
Ja sa para do përfitonte një klub futbolli nga hapja e basteve – Procesi Sportiv, 20 Qershor 2022
21/06 00:15
Shperthen Kryetari Bashkisë Pukë, Gjonaj:Nuk kemi asnjë besim tek FSHF – Procesi Sportiv
21/06 00:15
Bastet dhe paratë e sportit, një nevojë urgjente apo një lobim? – Procesi Sportiv, 20 Qershor 2022
21/06 00:15
Sa mund të fitojë sporti nga hapja e basteve? Ja sa është shifra – Procesi Sportiv, 20 Qershor 2022
21/06 00:15
Artan Shyti: Bastet ti kontrollojë edhe vetë sporti – Procesi Sportiv, 20 Qershor 2022
21/06 00:15
Artan Hoxha tregon arsyen pse u mbyllen bastet, “Një ngjarje mes bllokut…” – Procesi Sportiv
21/06 00:15
Redi Jupi: FSHF DHE KOKSH të pabesueshëm, nuk e duan pavarsinë sportive – Procesi Sportiv
21/06 00:15
Voljebolli “pushton” gjimnazet e tiranës, ja cili ekip fitoi superkupën – Procesi Sportiv
21/06 00:15
Hapja e Basteve, një skenar apo një ide konkrete? Ja si përgjigjet Artan Shyti – Procesi Sportiv
21/06 00:15
Erjola Doci rikthehet pas Kepi i Tundimeve me një mesazh – Procesi Sportiv, 20 Qershor 2022
21/06 00:15