Jasmina po na bën konfuz të gjithëve, një takim shumë i bukur me Erlindin​ Përputhen, 22 Shkurt 2021
23/02/2021 09:46

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë – Përputhen, 24 Shkurt 2021
25/02 09:31
Thirrja “Ledjana ik zhduku”, Antonela e ka me Ledjanën – Përputhen, 24 Shkurt 2021
25/02 09:30
Sara i përgjigjet pyetjeve të publikut – Përputhen, 24 Shkurt 2021
25/02 09:29
Kjo është ndarja më zhgënjyese që keni parë në ekran – Përputhen, 23 Shkurt 2021
24/02 09:41
Ana i thyen zemrën Rinianit! – Përputhen, 23 Shkurt 2021
24/02 09:40
Takimi 4 minuta mes Sindit dhe Muratit – Përputhen, 23 Shkurt 2021
24/02 09:40
Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021
23/02 09:46
Jasmina po na bën konfuz të gjithëve, një takim shumë i bukur me Erlindin​ Përputhen, 22 Shkurt 2021
23/02 09:46
Historia e Antonelës trondit studion, të gjithë duke qarë – Përputhen, 22 Shkurt 2021
23/02 09:45
Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
22/02 09:26
Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
22/02 09:26
Exclusive – Fenomeni Për’puthen –21 Shkurt 2021
22/02 09:26
Fifi takon mes lotësh djalin, të cilin e bëri të flasë! Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë
21/02 11:54
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
21/02 10:53
Çifti 12 vite pa fëmijë, merr surprizën e bukur në Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
21/02 10:53
Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime – Përputhen, 19 Shkurt 2021
20/02 10:39
Mevlani refuzon Sarën në takim, Antonela çohet dhe e puth – Përputhen, 19 Shkurt 2021
20/02 10:39
Fasule në takimin e parë për Antonelën – Përputhen, 19 Shkurt 2021
20/02 10:39
Atdheu e bën sërish! Një puthje në buzë si “dënim” për Sarën – Përputhen, 18 Shkurt 2021
19/02 09:50
Juli rikthehet në program, ja çfarë thotë për mungesën – Përputhen, 18 Shkurt 2021
19/02 09:50