Jashtë Loje | Nderim Nexhipi | Të pathënat në karrierën sportive dhe jeta private
08/04/2021 21:00

Jashtë Loje një emision, i cili sjell në fokus figura të ndryshme shqiptare të sportit e jo vetëm, duke treguar të pathënat e jetës së tyre, e marrëdhëniet që kanë me personazhe të rëndësishëm shqiptarë të fushave të ndryshme. Çdo të hënë dhe të enjte në kanalin informativ Top News në orën 20:00.

Jashtë Loje | Nderim Nexhipi | Të pathënat në karrierën sportive dhe jeta private
08/04 21:00
Jashtë Loje | Gjergj Muzaka | Puna në Bashki dhe familja…
05/04 21:00
Jashtë Loje | Bledar Çuçi | Marrëdhënia me djalin, divorci dhe pasioni për kuajt…
01/04 21:12
Jashtë Loje | Shpëtim Duro | Trajneri shqiptar që nuk la gruan të bëhej këngëtare…
29/03 21:00
Jashtë Loje |Ledjana Prenga| Marrëdhënia me Mevlanin dhe planet e së ardhmes
25/03 21:00
Jashtë Loje | Erion Braçe | Ju flas për familjen time dhe politikën në futboll…
22/03 21:00
Jashtë Loje | Klodiana Shala | Dikur qaja nga fjalët e njerëzve, sot jam e hapur për tu dashuruar…
18/03 21:00
Jashtë Loje | Izmir Smajlaj | Ekskluzive/ Kampioni së shpejti baba, ja dasma e tij me 15 vetë…
15/03 21:00
Jashtë Loje | Luiza Gega | Pasioni sekret i fëmijërisë dhe gjetja e dashurisë…
11/03 21:00
Jashtë Loje | Redi Jupi | Ekskluzive, nga koha kur protestonte kundër regjimit dhe deri tek familja
08/03 21:00
Jashtë Loje | Gentjan Muça | Kalova kancerin, u riktheva në futboll dhe dola kampion
04/03 21:00
Jashtë Loje | Çiljeta Xhilaga | Ekskluzive: Ju flas për jetën time, prindërit, djali dhe Alban Hoxha
01/03 21:00
Jashtë Loje | Nard Ndoka | Nga futbollist i Vaut të Dejës e deri tek ëndrra për tu bërë Ministër
25/02 21:00
Jashtë Loje | Jozefina Topalli | Përse Edi Rama është lojtar shumë i mirë
22/02 21:00
Jashtë Loje | Agim Ademi | Presidenti i Federatës së Futbollit në Kosovë “përplaset” me Capital T
18/02 21:00
Jashtë Loje | Lyrical Son | “Kafshët dhe shqiptarët nuk lejohen”, parrulla e serbëve gjatë luftës
11/02 21:00
Jashtë loje | Gaz Demi | Ju rrëfej sekretet e mia me Ramën dhe politikanët shqiptarë
08/02 21:00