Ja si të marrësh paratë e biletave që nuk i ke shfrytëzuar – Shqipëria Live, 16 Shtator 2020
16/09/2020 17:47

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Autore: Olsa Muhameti Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Vrasja me snajper e 71-vjeçarit në Elbasan, fqinjët: Shpëtuam! – Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:47
“U plagosa papritur, s’e kuptova!” Rrëfehet i plagosuri i Elbasanit- Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:45
“Jam më e fortë se kurrë, edhe pse jam me epilepsi dhe tumor” – Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:43
25-vjeçarja: Tumori më rrëzoi flokët, por ndihem mirë dhe pa to – Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:43
Herbalisti: Ja pse duhet të përdorim sapun natyral për lëkurën tonë- Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:36
Disiplinimi i fëmijëve pa I ndëshkuar? Tashmë shumë e thjeshtë…- Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:35
25-vjeçarja: Qyqja unë jam me tumor? Unë jam vajzë e fortë – Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:35
“Mediat e bënë Rambo!”Vrasja e 71-vjeçarit me snajper – Shqipëria Live, 25 Shtator 2020
25/09 16:34
Moderatorja qan në emision, preket nga historia e dhimbshme – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 17:07
Thirrja e këngëtares: O Zot më shpëtoni! – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 17:05
Albatros Rexhaj: Parakalimi fatal që për pak më mori jetën – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 16:38
Mamaja ende nuk e beson se vajza i ka ndërruar jetë – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 16:37
Humbi vajzën në aksident, babai rrëfen bisedën e fundit me të- Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 16:37
“Homoseksualiteti,imoralitet!”Revoltohet Ilirjani,braktis intervistën-Shqipëria Live,24 Shtator 2020
24/09 15:47
Kurrë nuk do ta pranoja djalin gay,Ish-missi bën deklaratën – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 15:40
E dhimbshme, dikur këngëtare, sot vuan për bukën e gojës – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 14:47
Parakalimi fatal, që desh më futi në arkivol – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 14:31
Aksidenti fatal i Elbasanit, flet babai i vajzës që humbi jetën – Shqipëria Live, 24 Shtator 2020
24/09 13:53
Burri me dy gra: Jam diplomat, nuk mbahen ndryshe dy gra – Shqipëria Live, 23 Shtator 2020
23/09 16:48
Flasin 2 gratë e Iliazit: Burri lodhet shumë për të na mbajtur – Shqipëria Live, 23 Shtator 2020
23/09 16:48