Iva Tiço flet për shpirtin binjak (burrin): Të dy kemi qejf… Ftesë në 5
22/10/2021 18:00
Ftesë në 5, Valbona në Top 5 nga ”Forbes”, por a ofron çdo gjë? 6 Dhjetor 2021,Pjesa 1
06/12 18:55
Ftesë në 5, Dashuri në Valbonë apo në Zvicër? Ja si përgjigjen të ftuarit ,6 Dhjetor 2021,Pjesa 2
06/12 18:54
Ftesë në 5,Shkolla më e re e teknologjisë: Vjen në Tiranë Holberton School ,6 Dhjetor 2021,Pjesa 3
06/12 18:54
Ujku i kishte kaluar para, e ftuara: Pashë gjurmët dhe më kapi frika, ishte dyluftim!
06/12 18:48
“Shkoj në Valbonë dhe s’ ha mish”, çudit i ftuari: Valbona më mirë se Zvicra! Ftesë në 5
06/12 18:48
Çika e Tropojës ia merr këngës live: Lum burri, ta dijë kë do të marrë! Ftesë në 5
06/12 18:48
“Yuri Kim 7 orë në këmbë ecje nëpër Valbonë”, guideri i vipave:E mbushën plot me dhurata! Ftesë në 5
06/12 18:47
Valbona e “Forbes” 1 muaj pa drita, përplasen të ftuarat: Më mirë zgjedh Kosovën! Ftesë në 5
06/12 18:47
Pas Big Brother Vip, plasin çokollatat edhe në “E Diell”! Ervin Kurti zbulon çiftin e ri/ Ftesë në 5
03/12 18:00
“Mblidhini qentë se na hëngrën”, si shpëtuan Ervin Kurti dhe Ed Manushi para xhirimeve/ Ftesë në 5
03/12 18:00
Ervini “kërcënon” live Bietën: Do vish të mbledhësh ullinj “N’Fermë/ Ftesë në 5
03/12 18:00
Ftesë në 5, Dua Lipa vajzë flori, aktorja e “Zgjoi-t” Yllka Gashi: Na nderoi! 3 Dhjetor 2021,Pjesa 3
03/12 18:00
Ftesë në 5, “N’fermë” rikthehet me plot surpriza e sfida të reja në fshat ,3 Dhjetor 2021,Pjesa 2
03/12 18:00
Pak nga Shpëtimi dhe pak nga Mira, Era Saraçi: Iu ngjaj të dyve! Ftesë në 5
03/12 17:30
Me kë është dashuruar Era Saraçi?( vajza e Mirës dhe Shpëtimit)/Ftesë në 5
03/12 17:30
Ftesë në 5,Era Saraçi, vajza e Mirës & Shpëtimit:Familja bashkohet në fundvit,3 Dhjetor 2021,Pjesa 1
03/12 17:30
S’ do e besoni, ja në cilën kompani të famshme në Amerikë punon Era Saraçi! Ftesë në 5
03/12 17:30
Vajza e Mira Konçit së shpejti me këngë: S’ do bashkëpunoj me mamin, por me … Ftesë në 5
03/12 17:30
“S’ më lejonin të flisja shqip”, Era Saraçi: Flisja cepave me mamin dhe babin! Ftesë në 5
03/12 17:30
Ftesë në 5, Floriana Garo: Ja këshilla që më ka dhënë Berisha ,2 Dhjetor 2021,Pjesa 1
02/12 19:14