Ithtari i BELERIT në krye të HIMARËS? / ZBULOHET emri, zhduket i BIRI | Breaking
10/07/2024 20:00

"Breaking me Xhoi Malësia", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

ULTIMATUM për BELERIN/ GREKËT letërporosi, RAMA “vajton” HIMARËN | Breaking
12/07 19:49
PLAZHET e boshatisura?/ BEDINAJ sqaron të vërtetën: Ka shezlongë me 5 mijë lekë të vjetra | Breaking
12/07 19:26
Të huajt pushtojnë VLORËN/ BEDINAJ: Ka nisur sezoni turistikë që në muajin PRILL | Breaking
12/07 19:23
PLAZHET publike shteti ja jep PRIVATIT?/ BEDINAJ: Po na dëmton edhe ne ky fenomen | Breaking
12/07 19:22
BELERI fut në sherr RAMËN dhe MICOTAKIS, GREKËT me shpatë në dorë në STRASBURG | Breaking
12/07 19:20
BELERI del nga BURGU dhe arratiset në STRASBURG?/ Burimi: BERLERI del nga burgu- RAMA po zbythet
12/07 19:19
BOMBË/ RAMA i jep leje BELERIT, por çfarë i premtuan GREKËT për kokën e tij | Breaking
12/07 19:18
POLTIKANËT në dyert e SPAK/ SULA: Për herë të parë diçka po lëviz | Breaking
12/07 18:23
PD nuk po rri në kafe por në takime/ SULA me tone të ashpra kundër RAMËS dhe BASHËS | Breaking
12/07 18:22
DASHNOR Sula nuk përmbahet, tregon çfarë ndodhi në protestë dhe flet për të ardhmen e PD | Breaking
12/07 18:21
BERISHA po shkon në BURG/ HAKLAJ: Nuk është kryetar | Breaking
12/07 18:09
META-BERISHA- RAMA kanë frikë DUMANIN/ HAKLAJ: Kërkuan nga demokratët të sulmonin SPAK | Breaking
12/07 18:08
BERISHËN e braktisën të gjithë?/ HAKLAJ: QYTETARËT dje rrëzuar “vulën”, nuk kishte mbështetje
12/07 18:07
BOMBË! KORRIKU dhe SHTATORI përvëlues për POLITIKËN/ HAKLAJ: Më dëgjoni, ka arrestime | Breaking
12/07 18:07
BERISHA 19 mijë dollar hotelin në SHBA?/ SKANDALOZE, ZBULOHET personi që ja paguante | Breaking
12/07 17:42
BERISHA dhe BASHA janë takuar në fshehtësi?/ ANALISTËT: Nuk ka patur dhe nuk do të ketë marrëveshje
12/07 17:41
BERISHA i vuri flakën KRYEMINISTRISË/ ANALISTËT: Ishte një teatër nga PD | Breaking
12/07 17:38
BERISHËS i tronditen themelet/ PD mbetet pa kryetarë, BASHA fut mikë për negociata | Breaking
12/07 17:31
ARGITA MALLTEZI paralajmëroi kandidimin për kryetare të PD/ Ja kushti që ka vendosur | Breaking
12/07 17:09
BASHA do bashkimin me BERISHËN?/ GAZETARI tregon diskutimet që po bëhen në zyrat e PD | Breaking
12/07 17:03