Ish-gruaja e Meritonit thyen heshtjen. Sara rrëfen humbjen e fëmijës dhe lidhjen – Shqipëria Live
12/02/2024 15:59

Ngjarjet dhe lajmet më të fundit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Gazetar: Gerald Qerimi Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Shpërthen Gazi, debaton me Julin dhe me Rozën: Më ke prerë në besë – Shqipëria Live
23/02 15:30
“Je injorante”, plas mes Ilnisës dhe Ledjonës, vëllai i Ilnisës flet për debatet – Shqipëria Live
23/02 15:24
Ndahet Romeo me Heidin. Vëllai i Ilnisës flet për debatet dhe raportin me Meritonin – Shqipëria Live
23/02 15:23
Vëllai i Ilnisës flet për marrëdhënien e saj me Meritonin – Shqipëria Live
23/02 15:14
Ndahet Romeo me Heidin, mes lotësh çifti konfirmojnë vendimin – Shqipëria Live
23/02 15:13
Mbyllet sfida e rezistencës, ja kush e fiton sfidën – Shqipëria Live
23/02 15:12
“Rrahën gra dhe fëmijë”, fillon hetimi për serbët që zhveshën mes ftohtit refugjatët- Shqipëria Live
23/02 15:00
Uniformat serbe zhveshin dhe dhunojnë refugjatët, dalim pamjet tronditëse – Shqipëria Live
23/02 14:54
“Lakuriq mes ftohtit”, video ekskluzive të refugjatëve në fshatin serb – Shqipëria Live
23/02 14:43
Serbët dhunojnë e zhveshin në temperatura të ulëta rrefugjatët, reagojnë organizatat- Shqipëria Live
23/02 14:42
Gropa ishte mbi 1 metër, nga telefoni i viktimës u gjet ku ishte groposur, detaje- Shqipëria Live
23/02 14:28
“Jam e lumtur që e vrava babin, na ka nxirë jetën”, dëshmia rrëqethëse e 19-vjeçares- Shqipëria Live
23/02 14:21
“S’gjendet arma”, 50 vjeçari që u vra nga vajza ishte autoritar, dhunonte familjen – Shqipëria Live
23/02 14:20
“Vajza s’mund ta ketë vrarë vetëm”, detaje nga vrasja në Durrës – Shqipëria Live
23/02 14:08
“Nuk kisha rrugë tjetër”, vajza vrau babanë se donte ta fejonte me zor – Shqipëria Live
23/02 13:55
Miratohet marrëveshja për emigrantët, zbulohet si do funksionojë – Shqipëria Live
23/02 13:50
Plas debati mes të ftuarve në studio për marrëveshjen Melon-Rama – Shqipëria Live
23/02 13:45
“Do vijnë 3 mijë burra”, frikërat nga refugjatët që do vijnë në Gjadër – Shqipëria Live
23/02 13:37
“Nuk do jetë një Guantanamo e re”, aktivisti përplaset me Pastorin për emigrantët – Shqipëria Live
23/02 13:24
“Jam kundër refugjatëve në Gjadër, jam banor i asaj zone”, Pastori për marrëveshjen – Shqipëria Live
23/02 13:19