Ish deputeti PD: Shteti në 4 duar, sikur interesat publike nuk ekzistojnë | Zona Zero Top News
14/01/2022 17:48

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Pa Berishën dhe pa Bashën/ Poli i tretë brenda PD! Parashiki për 6 Marsin… | Zona Zero Top News
24/01 23:51
Derbi i Kryeqytetit, Tirana pa ‘Fanatics’ ndaj Dinamos -Komenton Nallbani | Zona Zero Top News
24/01 21:15
‘Basha na doli kockë e fortë’ Albi Xhunga komenton betejën në PD | Zona Zero Top News
24/01 21:04
Xhunga i bindur: Berisha s’ka parti është i përjashtuar… | Zona Zero Top News
24/01 20:40
Një parti e re në PD? Albi Xhunga bën parashikimin e papritur | Zona Zero Top News
24/01 20:39
Protesta kundër masave anti-COVID në Belgjikë! Xhunga zbulon kush mori pjesë | Zona Zero Top News
24/01 20:37
Shpresa për lehtësimin e masave dhe fundin e pandemisë? Flet Albi Xhunga | Zona Zero Top News
24/01 20:37
Kujdes! ‘Del varianti i ri nga Omicron, rasti i parë në…’-Flet mjeku Sallabanda |Zona Zero TopNews
24/01 20:24
Ndryshimet mes Omicron dhe gripit sezonal -I zbulon mjeku Sallabanda në Spanjë | Zona Zero Top News
24/01 20:18
BE do fusë rregulla të reja, COVID do njihet si grip sezonal -Mjeku në Spanjë | Zona Zero Top News
24/01 20:16
S’do përdorim më maskë anti-COVID? Ja çfarë parashikon mjeku në Spanjë | Zona Zero Top News
24/01 20:15
‘KQZ e gatshme për të menaxhuar zgjedhjet e pjesshme’ flet anëtari i KAS | Zona Zero Top News
24/01 20:13
Braho pro votimit elektronik -Identifikimi biometrik në të gjitha Bashkitë | Zona Zero Top News
24/01 20:10
Dokumentat që duhen për t’u regjistruar në zgjedhjet e pjesshme -Ledio Braho | Zona Zero Top News
24/01 20:07
Çfarë ndodh nëse ndryshohet kryetari i PD gjatë kohës për zgjedhjet e pjesshme? |Zona Zero Top News
24/01 20:05
Deklarata e fortë: Ska më dy PD, del poli i ri opozitar -ja parashikimi i Xhungës |Zona Zero TopNews
24/01 20:01
Kosova masa të ashpra anti-COVID në kufi dhe ngushtohet ora policore | Zona Zero Top News
24/01 19:47
‘Covid ende larg të qënit një grip sezonal’ – Sallabanda flet nga Spanja | Zona Zero Top News
24/01 19:41
Tritan Shehu parashikon çfarë pritet nga zgjedhjet e pjesshme në 6 Bashki | Zona Zero Top News
24/01 19:27
Habit Shehu: Edhe Basha mund të hedh kandidaturën në këtë Bashki… | Zona Zero Top News
24/01 19:25