Intervista e pazakontë e Beatrix pas trazirave në “Big Brother VIP”- Goca & Gra
04/12/2021 13:31

“Goca dhe Gra”, programi më i ri, që do të bëjë bashkë Fatma Haxhialiun, Olesia Leçon, Krista Merkoçin dhe Tea Trifonin. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, prej muajit shtator, në ekranin e Top Channel! Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Adriana Matoshi, flet ekskluzivisht mbi tumorin- Manushi & Ori, një lojë e pazakontë, Goca & Gra
20/01 11:08
Adriana Matoshi, flet ekskluzivisht mbi tumorin- Manushi & Ori, një lojë e pazakontë, Goca & Gra
19/01 22:31
“Ëndërrtjerrësit”, ja çdo të ndodhë të dielën në Top Channel!- Goca & Gra
19/01 22:30
“Eja e zhveshur në emision”, Manushi i bën rreng Alesia Bamit, ja reagimi i saj!- Goca & Gra
19/01 22:30
Adriana Matoshi ka dy fjalë për Arjolën në Big Brother VIP- Goca & Gra
19/01 22:30
Nuk do t’i njihni! Si dukeshin Armina, Fatma, Dalina dhe Rita, vite më parë!- Goca & Gra
19/01 22:30
Bora Zemani, velinë në Fiks Fare! Edi Manushi zbulon pamjet e vjetra- Goca & Gra
19/01 22:30
Edi Manushi dhe Ori Nebijaj imitojnë moderatorët e Top Channel, të qeshura pafund!-Goca & Gra
19/01 22:30
Iu rikthye tumori sërish, Adriana Matoshi flet për herë të parë!- Goca & Gra
19/01 21:45
Adriana Matoshi: Ja pse më paragjykuan të afërmit e partnerit!- Goca & Gra
19/01 21:44
Partneri 19 vite më i ri, Adriana Matoshi: Ja ç’më plotëson ai… – Goca & Gra
19/01 21:44
Pse gratë zgjedhin djem më të rinj në moshë? Moderatoret kanë një shpjegim- Goca & Gra
19/01 21:43
“Mishi i derrit është tabu për djalin tim, njëlloj si cigarja”, flet Albina Nanaj- Goca & Gra
19/01 21:43
Debat/ A duhet t’u injektohet feja fëmijëve?- Goca & Gra
19/01 21:43
Feja tek të vegjlit/ “Edhe me thupër do t’i bëj fëmijët të besojnë!”- Goca & Gra
19/01 21:42
Tradhtia & rrëfimi i pazakontë i gruas së Ilirit të Big Brother Vip- Goca dhe Gra, 12 janar 2022
12/01 22:31
Emanuela nominon këta dy banorë nga Big Brother VIP dhe ka një arsye të fortë!- Goca & Gra
12/01 22:30
Bashkëshortja e Ilirit të Big Brother flet për herë të parë mbi historinë e tradhtisë! -Goca & Gra
12/01 22:30
Emanuela tregon çfarë e habiti nga Iliri në Big Brother VIP- Goca & Gra
12/01 22:30
Bashkëshortja e Ilirit të Big Brother: Vetëm qante, ja si e zbulova tradhtinë!- Goca & Gra
12/01 22:30