Interpelanca me Manastirliun/ Leskaj: Të përcaktohet minimumi jetik brenda 2023 | Breaking Top News
23/03/2023 13:40

Live nga sanca plenare në Kuvend, debatet mes deputetëve të PD dhe PS.

BOMBA/ Kurti nxjerr në Kuvend emrat e organizatorëve të TRAZIRAVE në veri | Breaking Top News
02/06 15:38
‘Një muaj i begatë plot surpriza’, Parashikimi i shenjave të horoskopit për muajin Qershor |Breaking
02/06 15:09
Çfarë kanë rezervuar yjet për ne? Jorgo Pulla zbulon shenjat me fat për muajin Qershor | Breaking
02/06 15:09
Krimet e adoleshentëve, psikologia: Ndikonn formimi familjar, por dhe… | Breaking Top News
02/06 14:46
‘Marrëdhënia me prindërit dhe adoloshentët e kufizuar, prindërit s’kanë kohë…’ | Breaking Top News
02/06 14:45
Nga DASHURIA te paraja, parashikimi shenjave të zodiakut sipas Jorgo Pullës | Breaking Top News
02/06 14:43
Ekspertët ngrenë Alarmin: Adoloshentët lëvizin me thika, vendosin tritole për para… | Breaking
02/06 14:37
Mbyllja e Akademisë së Albanologjisë, Gurakuqi: Do kalojmë në proces gjyqësor | Breaking Top News
02/06 14:31
AKUZA e fortë e pedagogut: Skënder Gjinushi ka marrë miliona e s’ka bërë asnjë punë | Breaking
02/06 14:27
Mbyllja e Akademisë së Albanologjisë, pedagogu: Gjinushi mashtrues, e kërkon që të… | Breaking
02/06 14:26
Kush ndikon në rritjen e kriminalitetit te të rinjtë? ANALIZOJNË ekspertët | Breaking Top News
02/06 14:13
Albanologjia- Gjinushi: Nuk ka aspak ndërhyrje të politikës… | Breaking Top News
02/06 14:11
Akuzat ndaj kreut të Akademisë së Shkencave, Gjinushi: S’janë të vërteta, ka… | Breaking Top News
02/06 14:02
Pedagogu THIRRJE Ramës dhe Kushit: Tërhiqni VKM për Akademinë e Albanologjisë | Breaking
02/06 13:51
Top News – Tensionet, nga veriu në parlament…Kurti ‘kryqëzohet’ për situatën e raportet me aleatët
02/06 13:49
Berisha për Bashën: Peng i Ramës, tani e drejton Tao më shumë… | Breaking Top News
02/06 13:44
“Akademia nuk po shkrihet por…”/ Skënder Gjinushi hedh poshtë fjalët për Albanologjinë | Breaking
02/06 13:36
E PAPRITUR! Saimir Tahiri do kthehet në politikë? DETAJET e PATHËNA | Breaking Top News
02/06 13:30
‘Saimir Tahiri kokë turku i Ramës’ Deputetja e PD: Ishte shoq politik | Breaking Top News
02/06 13:29
Kush e nxorri nga qelia Saimir Tahirin? Analisti zbulon DETAJET | Breaking Top News
02/06 13:25