“Ilnisa dominon Meritonin”, Erjola solli “fantazmat”, Graciano emocional – Shqipëria Live
12/02/2024 15:22

Ngjarjet dhe lajmet më të fundit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Gazetar: Gerald Qerimi Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Alarm! Dyfishohen aksidentet rrugore, shkak pakujdesia e drejtuesve të mjeteve – Shqipëria Live
21/02 13:18
Shoferi përplas 4 kalimtarë në trotuar, detaje nga ngjarja e rëndë në Burrel – Shqipëria Live
21/02 13:12
Roza kap me duar Heidin, video që po bën xhiron e rrjetit – Shqipëria Live
20/02 15:46
Sara e akuzoi për tradhti, Enriku sqaron njëherë e përgjithmonë si ka qenë situata – Shqipëria Live
20/02 15:45
Erjola i gjuan me lëng frutash Meritonit, çfarë po ndodh në Big Brother? – Shqipëria Live
20/02 15:45
Enriku flet për kërcënimin që i është bërë gruas nga ish- gruaja e tij – Shqipëria Live
20/02 15:45
“Meritoni e sulmon Ledjonën se është në nominim”, flet mikesha e gazetares – Shqipëria Live
20/02 15:38
E helmoi Putin apo vdiq nga vaksina? Sllamniku zbulon vdekjen misterioze të Nayalny – Shqipëria Live
20/02 15:29
“Të zgjohemi në shtëpinë e Sajmir Tahirit”, a ishte lapsus? – Shqipëria Live
20/02 15:10
Enriku i rrëfen të gjitha nga akuzat e Sarës për tradhti tek kërcënimi i gruas – Shqipëria Live
20/02 15:08
Vizita që solli ngjarjet e fundit në Shqipëri! Sllamniku tregon pse vdiq Navalny – Shqipëria Live
20/02 14:53
Si vdiqën mbi 30 fëmijë në 24 orë, historia nga kampi i internimit të Tepelenës – Shqipëria Live
20/02 14:51
44 vite internim dhe vuajtje, historia e pabesueshme e Simon Mirakajt – Shqipëria Live
20/02 14:42
Në internim pa mbushur 1 muajsh, historia e trishtë e Simon Mirakaj – Shqipëria Live
20/02 14:39
Nga Balinda Balluku tek Ledion Liço, lapsuset dhe batutat që i bëjnë më njerëzor – Shqipëria Live
20/02 14:29
“Drejtohuni zv/kryeministrja jo në emër”, debat në studio për batutat dhe lapsuset – Shqipëria Live
20/02 14:25
Momentet më komike të Ledion Liços, do shkriheni së qeshuri me batutat – Shqipëria Live
20/02 14:15
Video e Belinda Ballukut bëhet virale, zv/kryeministrja sjell momentin komik – Shqipëria Live
20/02 14:09
Vajza shqiptare nxjerr gjoksin live, ekspertët: S’ka filtër në TikTok – Shqipëria Live
20/02 13:59
5 mijë paund për të bindur emigrantët të mos udhëtojnë me gomone drejt Anglisë – Shqipëria Live
20/02 13:52